УКРАЇНА ВИХОДИТЬ З УГОДИ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО В ГАЛУЗІ ОСВІТИ, СЕРЕД СТОРІН ЯКОЇ Є УРЯДИ РФ ТА РБ

16 вересня 2022 року Уряд ухвалив постанову Кабінет Мінстрів Укрпвни «Про вихід з Угоди про співробітництво в галузі освіти», що забезпечить припинення для України дії Угоди, серед сторін якої є уряди країни-агресора – російської федерації та її союзника республіки білорусь.
У зв‘язку із безпрецендентим широкомасштабним збройним вторгненням рф на територію незалежної України та його активною підтримкою республікою білорусь, було прийнято рішення щодо припинення дії всіх міжнародних договорів України з країною-агресором та її союзником – республікою білорусь, зокрема виходу України з Угоди про співробітництво в галузі освіти, учиненої в місті Ташкент 15 травня 1992 року.
Відповідне повідомлення буде надіслано депозитарію цієї Угоди.
Нагадаємо, Європейська комісія розширює можливості підтримки українських науковців та інноваторів.

Довідково:
Офіційно за посиланням:
https://mon.gov.ua/ua/news/ukrayina-vihodit-z-ugodi-pro-spivrobitnictvo-v-galuzi-osviti-sered-storin-yakoyi-ye-uryadi-rf-ta-rb

Довідково:
ЛІЦЕЙ ПРИПИНЯЄ СПІВРОБІТНИЦТВО З РОСІЙСЬКИМИ НАУКОВО-ОСВІТНІМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ І ВЧЕНИМИ
28/02/2022
Науково-координаційна рада, педагогічна рада, науково-методичний центр, предметні кафедри, наукове товариство імені академіка А.П. Ромоданова Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця протокольно на своїх засіданнях звернулися до світової наукової і освітньої спільнот щодо засудження військових злочинів російських окупантів, вчинених проти мирного населення України, брутального порушення міжнародного права.
Одноголосно підтримуємо позбавлення росії членства у всіх наукових та освітніх організаціях, не залучення її представників до участі у спільних проєктах, дослідженнях, програмах, конференціях та інших заходах, оскільки їхня присутність у них дискредитує фундаментальні цінності науки, освіти, всього цивілізаційного розвитку людства.
Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця припиняє співробітництво з російськими науково-освітніми організаціями і вченими.

Центр комунікації