У школах столиці України заняття будуть розпочинатися о 9.00

В умовах відключення світла офлайн навчання у школах із 28 листопада триватиме у світловий проміжок дня – із 09:00 до 16:00
В умовах відключення світла офлайн навчання у школах із 28 листопада триватиме у світловий проміжок дня – із 09:00
до 16:00
В умовах відключення світла офлайн навчання у школах із 28 листопада має починатись та закінчуватись у світловий проміжок дня. Це максимально виключить залежність освітніх закладів від віялових та аварійних відключень електроенергії. Саме тому уроки триватимуть з 09:00 до 16:00. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.
У той же час, за його словами, для дітей початкових класів – до уроків та після них – працюватимуть групи подовженого дня.
«Після закінчення осінніх канікул за парти в очному форматі повернулись 111,5 тисячі школярів із майже 236,4 тисячі дітей, які перебувають у Києві. Учні, які навчаються онлайн, підключаються до уроків за можливості. Тому опрацювання тем і завдання дублюються через месенджери та електронною поштою. Крім того, повторення пройденого на наступному уроці – обов’язкове», – повідомив Валентин Мондриївський.
Він нагадав, що зимові канікули триватимуть у столиці з 26 грудня до 27 січня. У цей час школи прогріватимуть мінімально для збереження системи опалення, а вчителі матимуть змогу піти за бажанням в оплачувану відпустку.
«Із 9 січня 2023 року, під час канікул, учням буде запропоновано індивідуальні заняття та групові консультації. Також працюватимуть гуртки та спортивні секції. У другому півріччі, традиційно, особлива увага приділятиметься учням випускних класів – четвертих, дев’ятих і одинадцятих. Загалом же, згідно з чинним законодавством України, 2022/2023 навчальний рік триватиме до 1 липня», – інформував Валентин Мондриївський.
Відповідна рекомендація надана столичним Департаментом освіти і науки за результатами обговорення нагальних питань організації освітнього процесу з директорами шкіл та управлінь освіти міста.
Рекомендація щодо часу початку уроків діятиме з 28 листопада 2022 року до завершення І семестру.
Також школам рекомендовано вчасно коригувати розклад/черговість уроків, застосовуючи гнучкий підхід до планування навчального дня/тижня та форматів навчання.
Окрім того, учителям рекомендовано розробити алгоритми дій щодо відпрацювання уроків (очних/дистанційних), що не проведено в межах сталого розкладу.
Зимові канікули у столиці будуть проведені з 26 грудня 2022 року до 27 січня 2023 року.

У Департаменті освіти і науки столиці України додають, що завдяки освітянам у Києві забезпечено безперервність освітнього процесу та організовано його в різних форматах.
Це надало можливість учням і ученицям навчатися очно та спілкуватися.

Офіційно за посиланням:
https://don.kyivcity.gov.ua/

Тримаємо освітній фронт!