Тренінг з кібербезпеки у ліцеі

З 9 по 17 лютого у ліцеї пройшов Тиждень безпечного Інтернету та кібергігієни. Проведено інформаційні години, бесіди з тем «Безпечний Інтернет в ліцеї і вдома», навчання за темами «Кібербезпека» і «Безпечний інтернет»,  участь у Safer Internet Day Challenge 2021, перегляд відеоматеріалів на он-лайн платформах,  он-лайн зустрічі з батьками «Як навчити безпеці у віртуальному світі». Серед учнів 9-10 класів проведено конкурс мультимедійних презентацій з тем «Безпека дітей в Інтернеті», «Виховання культури користувача Інтернету», «Загрози віртуального світу», «Шкода і користь Інтернету».

Проведено онлайн-опитування на платформі «Всеосвіта». 212 учнів взяли участь в онлайн опитуванні (81% від усієї кількості здобувачів освіти в ліцеї). 100% здобувачів освіти ліцею  мають іменні дипломи високого рівня  про проходження опитування.

Довідково:
набуті навички і знання:
розвиток безпечного інформаційного освітнього простору, залучення педагогічних працівників до ефективного використання в освітньому процесі інформаційних технологій з урахуванням кібергігієни, систематична робота закладу освіти зі здобувачами освіти та їхніми батьками щодо попередження кібербулінгу та безпечного використання Інтернету .

 

Центр комунікації