Толерантність і права людини- науковий вебінар

16 грудня 2020 в режимі ZOOM відбувся вебінар «Толерантність і права людини» метою якого є знайомство учнів ліцею із Загальною Декларацією прав людини, що проголошує права особистості, права і свободи (рівність усіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші).

Діти дізналися про головні завдання і цілі Управління Верховного комісару ООН по правам людини, його комітети та можливості співпраці з ними.
Головним спікером була Урядова Уповноважена з прав осіб з інівалідністю Баранцова Тетяна Вікторівна.

Організатор заходу:
Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця
За підтримки Офісу Урядового Уповноваженойго з прав осіб з інвалідністю.
Принципи толерантності повинні бути частиною культурного розвитку людини, починаючи з раннього дитинства, і це залежить від кожної родини, садочка, навчального закладу.

Учасники вебінару зустрілися із командою Офісу Урядового Уповноваженого з прав осіб з інвалідністю, що діє при Кабінеті Міністрів України.

В усьому світі вважається, що рівень розвитку Держави, її цивілізованість та культура визначається рівнем життєдіяльності людей вразливих категорій, серед яких люди з інвалідністю, люди похилого віку, діти, жінки.

Спільнота Укравнського медичного ліцею Національного медичного університету імені О. О. Богомольця сердечно дякує шановній Баранцовій Тетяні Вікторівні – Уповноваженій Кабінету Міністрів України з прав осіб з інвалідністю.

Центр комунікації.