Таємниці професії стоматолога: онлайн заняття

Стоматолóгія (від грец. Στοματος – «рот» і λογος – «наука»; англ. dentistry) – розділ медицини, що стосується зубів, ротової порожнини, щелеп. Включає діагностику та лікування їх захворювань і відновлення втрачених чи уражених тканин.
Професія стоматолога охоплює досить великий спектр діяльності: лікування, профілактика, хірургічні втручання, протезування, виправлення прикусу і багато іншого.
Кожен фахівець займається окремим напрямом:
– Стоматолог-терапевт проводить первинний огляд, діагностику й загальне лікування – пломбує і реставрує зуби, видаляє нерви, готує порожнину рота під протезування. Лікує такий лікар і різні захворювання: карієс, флюси тощо.
– Стоматолог-ортодонт займається корекцією зубів, точніше – їх неправильним розташуванням в ротовій порожнині. Саме він призначає брекети, пластинки і треймери.
Стоматолог-ортопед відновлює та імплантує зуби.
– Стоматолог-хірург видаляє зуби, оперує щелепи, суглоби і обличчя, а також готує ротову порожнину до операцій, що проводяться стоматологом-ортопедом, і видаляє імплантанти.
Професійно-орієнтаційне онлайн-заняття на тему: «Профілактика захворювань ротової порожнини» для учнів 10-А класу Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця провели представниця батьківської ради, директор стоматологічної клініки «Мій стоматолог» КРИВОБОК Тетяна Миколаївна та стоматолог-терапевт ціє ж клініки КАЧУР Катерина Віталіївна.

Висловлюємо щиру подяку шановним Тетяні Миколаївні та Катерині Віталіївні за участь у житті класу та ліцейної спільноти!