Спільнота ліцею вітає Ученицю 11- А класу – Катерина Грибова з перемогою у GENIUS Olympiad Ukraine

Учениця 11- А класу Катерина Грибова (куратор: вчителька-методистка Дорошкевич Н.В.) здобула впевнену перемогу та отримала срібну медаль у GENIUS Olympiad Ukraine.
GENIUS Olympiad Ukraine – перша у світі ліцензійна національна Олімпіада Геніїв, яка є єдиний відбором учасників з України до участі у GENIUS Olympiad Global.
Олімпіада геніїв – це міжнародний конкурс шкільних проєктів з екологічних питань, що був заснований та організований Terra Science and Education, а його партнером є Рочестерський технологічний інститут. Олімпіада прийматиме проекти з семи категорій екологічного спрямування https://ukraine.geniusolympiad.org/
GENIUS Olympiad (Олімпіада Геніїв) – найбільший конкурс проєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8–11 класів, який щорічно проводиться у Сполучених Штатах Америки з 2011 року.
Мета і завдання
Метою «GENIUS Olympiad» є сприяння глобальному розумінню екологічних проблем і досягненню сталого розвитку за допомогою фундаментальних наук, мистецтва, креативного письма, інженерії, дизайну та розвитку бізнесу.
Конкурс спонукає до вирішення викликів та створює можливості отримання знань і розвитку навичок, необхідних лідерам та агентам майбутнього, які сприятимуть забезпеченню екологічної сталості протягом усього їхнього життя. Саме тому GENIUS є абревіатурою від «Global Environmental Issues and Us» (Глобальні екологічні проблеми та ми), а девіз конкурсу – заклик «Збудуємо краще майбутнє разом!».
Завдання GENIUS Olympiad спрямовані на вирішення різноманітних аспектів глобальних екологічних проблем шляхом:
створення можливостей у всьому світі долати проблеми довкілля, а також виявляти здатність генерувати рішення;
розвитку екологічної свідомості молоді;
підтримки учнів у захисті та покращенні довкілля;
створення платформи для молоді з усього світу з метою обміну ідеями;
інформування громадськості про глобальні екологічні проблеми.
Цільова аудиторія
Щороку участь у фіналі конкурсу беруть більше 1000 учасників з понад 70 країн світу, а за всю історію «GENIUS Olympiad» було зареєстровано 11 846 проєктів із 78 країн.
Згідно з правилами проведення конкурсу, до участі запрошуються винятково здобувачі освіти 8–11 класів, яким виповнилося 13 років.
Організатори конкурсу
Конкурс заснований некомерційною організацією «Terra Science and Education» у 2011 році, а з 2020 року постійним партнером заходу став Рочестерський технологічний інститут.
«Terra Science and Education» була заснована у 2011 році як некомерційна організація з метою покращення освіти шляхом надання консультацій, стипендій, досліджень, розробки нових програм та громадських форумів. Місія організації спрямована на покращення якості життя через підтримку тих, хто займається освітою та інноваціями.
Рочестерський технологічний інститут (Rochester Institute of Technology, RIT) був заснований у 1829 році. Завдяки поєднанню творчості, інновацій, технологій, мистецтва та дизайну інститут надає винятковим людям широкий спектр академічних можливостей, включаючи провідну науково-дослідну програму й освіту для учнів з особливими потребами. Маючи майже 19 000 студентів і більш ніж 135 000 випускників із 50 штатів та понад 100 країн, RIT стимулює прогрес у галузях промисловості та громадах по всьому світу
Час та місце проведення «GENIUS Olympiad»
Міжнародний фінал «GENIUS Olympiad» відбувається щороку в червні у Сполучених Штатах Америки на базі Рочестерського технологічного інституту (м. Рочестер, штат Нью-Йорк).
Спільнота
Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця щиро вітає Катерину Грибову з впевненою перемогою у престижній міжнародній Олімпіаді!

Сердечно поділяємо гордість з родиною талановитої ліцеїстки!

Тримаємо науковий фронт!
Віримо у Перемогу України!

Центр комунікації.