Щоденник роботи другої міжнародної літньої школи «UML camp»

Сьогоднішнє заняття літньої школи з хімії «UML Chemistry Camp 2022» було присвячено вивченню теми «Біохімія харчування людини. Вітаміни». Слухачі хімічної школи під керівництвом доцентки, кандидатки педагогічних наук, учительки-методистки Ірини Вікторівни Родигіної здійснили визначення поживних речовин та схарактеризували хімізм їх перетравлювання. Максимум уваги було сфокусовано на класифікації вітамінів і характеристиці їх різноманітних функцій. Практична робота «Хімічні властивості вітамінів» дала можливість пов’язати властивості низки вітамінів з діагностичними методиками визначення їх вмісту у біологічний рідинах. Наголошено на визначній ролі вітамінів у біохімічних процесах та необхідності раціонального збалансованого харчування для забезпечення організму поживними речовинами та вітамінами.

Сьогодні, 07.06 на заняттях з біології слухачі літньої школи під керівництвом учительки-методистки Стронової Тетяни Михайлівни знайомилися з наукою систематикою. Багато нового дізналися: і про перших науковців- систематиків, і про нову і класичну систематику органічного світу. Трішки зробили тестів, трішки пофантезували, трішки посміялися. Цікаво проводимо біологічні канікули!!!

Заняття з біології для слухачів літньої школи UML Biology Сamp на тему «Спорові рослини» провела вчителька-методистка Столярова Світлана Олександрівна. Вивчали ознаки, характеристики.

07.06 відбулась чергова зустріч UML Med Camp, яка була присвячена такій актуальній темі сьогодення, як безпліддя.
За даними ВООЗ у світі від 48 мільйонів пар до 186 мільйонів людей стикаються з даною проблемою. (https://www.who.int/news-room/fact-sheets/detail/infertility)
Значна кількість порушень репродуктивної системи людини можуть призводити до неможливості реалізувати дітородну функцію.
Сьогодні, на зустрічі з ліцеїстами було розглянуто найбільш поширені фактори чоловічого (порушення сперматогенезу, варикоцеле, гормональні розлади, пухлини органів репродуктивної системи) та жіночого (непрохідність маткових труб, аномалії розвитку органів репродуктивної системи, ендометріоз, синдром полікістозних яєчників) безпліддя.
Також, було висвітлино питання сучасних методів діагностики та лікування безпліддя, зокрема за допомогою сучасних допоміжних репродуктивних технологій.