Сердечні ВІТАННЯ із днем народження ПРЕЗИДЕНТУ НАМН УКРАЇНИ, голові піклувальноі ради ліцею ЦИМБАЛЮКУ ВІТАЛІЮ ІВАНОВИЧУ

Спільнота Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця має високу честь і щасливу нагоду сердечно вітати із Днем Народження Президента Національної академії медичних наук України, Академіка НАН і НАМН України, почесного громадянина міста Києва, Заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України, завідувача кафедри нейрохірургії НМУ, доктора медичних наук, професора-високодостойного ВІТАЛІЯ ІВАНОВИЧА ЦИМБАЛЮКА!

Дорогий Віталію Івановичу!
Ваш життєвий шлях – один із найяскравіших не лише в Україні, а й у світі, приклад самовідданого служіння своєму народові та покликанню, що надихає і спонукає до наслідування, невтомного щоденного подвижництва.
Ви – видатний Вчений і Лікар, організатор науки, мудрий, щирий, сміливий, з найвищими людськими чеснотами.
У цей світлий день наші серця сповнені безмежною вдячністю до Вас за величезну підтримку майбутніх лікарів і провізорів, всіх нас!
У час найважчих випробувань – Ви справжній Громадянин і великий Українець!
Молитовно зичимо Вам наснаги, миру, перемог, сил та енергії для нових звершень в ім’я науки, медицини, розвитку й процвітання України!
Многая і благая Вам літа!

З правдивою пошаною, безмежною вдячністю і любовію до Вас – Ваша рідна Спільнота першого університетського медичного ліцею💙💛

Центр комунікації