Ректор нму, член-кореспондент НАМН України Кучин Ю.Л.: ВІТАНня ІЗ ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дорогі студенти,
майбутні медики!
Від імені Адміністрації та всього професорсько-викладацького колективу Національного медичного університету імені О.О. Богомольця вітаю вас із початком нового навчального року.
Так сталося, що цей навчальний рік ви починаєте в дуже непростий час. Та вірю, що це не завадить вам освоїти навчальну програму та здобути ті вміння та навички, якими має володіти справжній Лікар. Знаю, що ви розумієте відповідальність і важливість обраної вами професії, не будете гаяти часу та станете важливими членами медичних команд.
Шановні першокурсники, для вас Університет стане другою домівкою. Тож наша університетська родина з радістю приймає вас!
Попри війну і всі труднощі, здобувайте знання, ставайте фахівцями своєї справи, сповна використовуйте можливості студентського життя, а ми будемо вашою надійною опорою та завжди підставимо плече допомоги.
Щиросердно бажаю вам, дорогі наші студенти, міцного здоров’я, радості, наполегливості в опануванні теоретичних знань і практичних вмінь, комфортного та плідного навчання і лише під мирним Українським небом!

З повагою
Ректор НМУ Юрій КУЧИН

Офіційно за посиланням:
https://nmuofficial.com/news/vitayemo-studentiv-medykiv-iz-pochatkom-novogo-navchalnogo-roku/

Центр комунікації