QS World University Rankings-2022: найкращі українські університети

11 українських університетів уввійшли до числа найкращих університетів світу за версією QS World University Rankings 2022 року.
За результатами цьогорічного рейтингу, який є одним з найпопулярніших у світі джерелом порівняльних даних про успішність університетів, найкращим українським закладом освіти визнаний Харківський національний університет ім. Каразіна. Університет увійшов до 541-550 позицій світового рейтингу.
Друге місце серед українських вишів посів Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (651-700 у світовому рейтингу).
Третє місце національного рейтингу відведено Київському національному університету ім. Шевченка (651-700 місце світового рейтингу).
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського» отримав четвертий показник успішності в українській частині рейтингу (701-750).
Національний університет «Львівська політехніка» та Сумський державний університет ділять п’яту та шосту позицію з однаковими показниками у світовому рейтингу (801-1000).
З сьомої по десяту сходинках національного рейтингу розташувалися Львівський національний університет імені Івана Франка, Харківський національний університет радіоелектроніки, Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Одеський національний університет ім. Мечникова (1001-1200).
Також своє місце у QS World University Rankings отримав Національний університет біоресурсів і природокористування України. Його місце у національному рейтингу – 11, світова позиція 1201-1400.
Найкращим університетом планети визнано Massachusetts Institute of Technology з США. Британський University of Oxford отримав другу позицію, Stanford University (США) – третю.

Докладніше за посиланням:
https://www.topuniversities.com/university-rankings/world-university-rankings/2022

Центр комунікації