Проєкт 11-А класу до 300- річчя видатного українця Григорія Сковороди: «не тіло, а душа є людиною»

20 жовтня 2022 року здобувачі та здобувачки освіти Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця 11-А класу разом з кураторкою класу Дорошкевич Наталією Вікторівною провели онлайн захід до відзначення 300-річчя з дня народження Г.Сковороди “Видатна постать в історії”.
Учні/учениці підготували проєктну роботу, де розповідали про життя і творчість Г.С.Сковороди, а також відвідали віртуальний музей Г.Сковороди в Переяслав-Хмельницькому.
Григорій Сковорода, бувши справжнім символом доброї старої України, останнім великим письменником доби бароко, часто відлунює в наших подальших традиціях та духовності. Власне кажучи, українська культура ХІХ-ХХІ століть нерозривно пов’язана зі світом сковородинських ідей та образів: “сковородинцями” були і Іван Котляревський, і Григорій Квітка-Основ’яненко, і Тарас Шевченко. Тож і ми продовжуємо роботу в цьому напрямку, вивчаємо і не забуваємо про великий внесок в українську культуру Г.С.Сковороди, долучаємось до проєктної діяльності – “Великі Українці – Григорій Сковорода: “Не тіло, а душа є людиною””.
Здобувачі та здобувачки освіти 11-А класу провели дослідницьку роботу, та з’ясували, чому так прагнув спудей Могилянки Григорій Сковорода «відомий… бажанням бути в чужих краях», які були його філософські погляди, розуміння сутності людини і пошуку самого себе…


Центр комунікації