Професор НМУ Гринзовський А.М.: майстер клас «Ядерна зброя – трагедія цивілізації. Алгоритм дій»

20 квітня 2022 року пройшов майстер-клас на тему “Ядерна зброя – трагедія цивілізації. Особливості формування медико-санітарних втрат та алгоритм дії”, який підготував і провів завідувач кафедри медицини надзвичайних ситуацій та тактичної медицини, професор Анатолій Михайлович Гринзовський.

Модератором занять була декан медичного факультету №3 (педіатричний), професор кафедри дитячих інфекційних хвороб Оксана Валентинівна Виговська.
Захід пройшов в онлайн-форматі на ZOOM платформі та YouTube каналі для студентів, викладачів і всіх, кого цікавить тема майстер-класу. До трансляції приєдналося 400 осіб та 1000 – переглянуло. Учасники залишили багато вдячних коментарів, що свідчить про зацікавленість аудиторії заявленою темою.
Під час майстер-класу обговорили такі теми:
Які є види ядерної зброї й вибухів. Згадали історію виникнення та застосування ядерної зброї у світі;
Види ураження, їх клінічні прояви;
Медичні наслідки для населення;
Алгоритм дій у разі вибуху;
Перша медична та долікарська допомога.
Учасники майстер-класу мали змогу поставити запитання в чаті, на них дав відповіді професор А.М. Гринзовський в кінці зустрічі.

Відео-презентація майстер-класа за посиланням:
https://youtu.be/UkqjQMqx-Mg

Більше інформації за посиланням:
https://nmuofficial.com/news/yaderna-zbroya-tragediya-tsyvilizatsiyi-osoblyvosti-formuvannya-medyko-sanitarnyh-vtrat-ta-algorytm-diyi-majster-klas-zaviduvacha-kafedry-medytsyny-nadzvychajnyh-sytuatsij-ta-taktychnoyi-medytsyny-pr/

Центр комунікації