щоденник роботи другої міжнародної літньої школи «UMLcamp

Перше заняття літньої школи з хімії UML Chemistry Camp 2022 було присвячено розгляду однієї з пріоритетних тем біохімії – Ферменти та ферментативні реакції.
Під керівництвом доцентки, кандидатки педагогічних наук , учительки-методистки з хімії Родигіної Ірини Вікторівни в процесі заняття слухачі сформулювали визначення ферментів, схарактеризували їх склад, класифікацію і номенклатуру, наочно змоделювали механізм ферментативних реакцій. Опрацювали властивості і функції ферментів як органічних каталізаторів. Практична частина заняття передбачала експериментальну ілюстрацію властивостей неорганічних каталізаторів та особливостей каталітичної дії ферментів і чинників, що впливають на ферментативні реакції.

Заняття з англійської мови (основи медичної термінології) проводить керівник UML Med Eng Camp кандидатка філологічних наук, учителька-методистка Ангерчік Євгенія Дмитрівна. Вивчали тему: Частини тіла. Здоров’я та хвороби. Функції тіла Симптоми. Лікарський огляд.

Стартувала медична літня школа «UML Med Camp»!

На першій зустрічі під керівництвом лікарки, учительки медицини Швачкіної Ганни Станіславівни було обговорено анатомію та фізіології органів шлунково-кишкового тракту (ШКТ), провідні симптоми порушення їх роботи, сучасні методи обстеження та діагностики.

Особливу уваги приділили методам профілактики виникнення та загострення хвороб ШКТ: дієтотерапії та корекції способу життя.

Більш детально ліцеїстами було розібрано такі хвороби як гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, хронічний гастрит та целіакія. Зокрема етіологія, патомеханізм виникнення, методи діагностики та лікування перерахованих патологічних станів.