Предмет «захист вітчизни» 11-і класи: «Домедична допомога при травмах окремих анатомічних ділянок», лікарка Швачкіна Г.С.

В новому навчальному році ви продовжите вивчати такий предмет як «Захист Вітчизни».
Основне завдання – опанувати базові знання про Збройні сили України, юридичні основи міжнародного гуманітарного права, військово-медичної підготовки, цивільного захисту, дотримання власної безпеки під час надзвичайних ситуацій мирного та воєнного часу.
Володіння основами знань та вмінь з цієї дисципліни допомагає здобувачам і здобувачам освіти Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця підготуватись як морально, так і фізично до служби в Збройних Силах України та інших військових угрупованнях.
Учні і учениці матимуть змогу не тільки стати сильнішими, освіченішими та ерудованішими, але й зможете сформувати власне свідоме ставлення як до захисту свого життя, так і до захисту життя рідних, друзів, громадян своєї країни.
Метою навчального предмету «Захист України» також є формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій, системного уявлення про військово патріотичне виховання. Здобувачі/здобувачки освіти 11-х класів під керівницвом лікарки, Швачкіноі Г.С., викладачки навчальноі дисципліни «Захист України» працювали над проєктом «Домедична допомога при травмах окремих анатомічних ділянок»: ознайомилися з темою, підібрали теоретичні та візуальні матеріали, створили презентацію, визначили поняття, класифікації та основи домедичної допомоги.
Відбулася відпрацювання аспектів надання у військово-польових умовах домедичної допомоги при травмах окремих анатомічних ділянок.
Вивчили класифікацію переломів та вивихів; • ознайомлення із особливостями надання домедичної допомоги при травмі очей та виявленні сторонніх тіл в рані; • навчання надавати домедичну допомогу при переломах та вивихах, травмі голови, травмі грудної клітки, травмі живота; володіння навичками накладання шини з підручного матеріалу та проведення транспортної іммобілізації кінцівок.

Тримаємо освітній фронт!
Віримо у Перемогу України!

Центр комунікації