Звернення до спільноти ліцею: «перемогли нацизм – переможемо і рашизм!»

Шановна Спільното Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця!

У ці травневі дні ми вкотре долучаємось до загальноєвропейської традиції відзначення Дня пам’яті та примирення і вшанування жертв Другої світової війни.

У цьому найжахливішому протистоянні брала участь 61 держава світу, це − 80% людства, понад 110 мільйонів солдатів, загальні ж людські втрати були до 80 мільйонів.

Ми завжди пам’ятатимо, що серед загиблих майже десять мільйонів –українців і українок.

Це чверть усього тогочасного населення України.

Разом із народами світу ми сплатили неймовірну ціну, за якою завжди стоятиме історична тяглість та національна пам’ять…

У нашому тисячолітньому прагненні до Незалежності, Державності й Свободи ми знову змушені зі зброєю захищати свою землю від нацизму, який відродився у тій країні, де нещодавно підступно стверджували «Ніколи знову».

Сучасний рашизм несе смертельну небезпеку не тільки Україні, але й всій Європі.

Весь світ побачив, що здичавілі російські варвари вчинили в Бучі, Ірпіні, Бородянці, Гостомелі, Маріуполі, Харкові, Києві інших українських містах і селах.

Геноцид, військові злочини, мародерство, насильство, катування, зґвалтування, розстріли мирного населення – справжнє обличчя «руського міра».

На жаль, і нашу Спільноту не обійшли втрати: в умовах російської військової агресіі в Україні, закатований у місті Буча Київської області, в підвалі дитячого санаторію- Шульмейстер
Дмитро Валерійович – батько ліцеістки 10-Г класу Маріі.

Вічна пам’ять полеглим!

Але, нас не залякати і ми ніколи не здамося!

Ми віримо у Збройні Сили України!

У нашу спільну Перемогу!

Ми також переконані, що війни виграє той, у кого міцніший тил.

Саме тому в умовах воєнного стану перший університетський медичний ліцей, за підтримки засновників – Київської міської державноі адміністрації і Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, продовжує свою роботу.

Майбутньому України потрібна якісна освіта.

Триває освітній процес, сформовані умови щодо закінчення навчального року і початку вступноі кампаніі, проведено атестацію вчителів, всеукраїнську ліцейну олімпіаду, конференції, тренінги і майстер-класи, забезпечено всі основні напрями діяльності.

Викладачі, працівники, випускники, батьківська і учнівська Спільноти Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця захищають зі зброєю у руках суверенітет і територіальну цілісність краіни, надають всебічну допомогу Збройним Силам України, бійцям територіальної оборони, добровольчим формуванням, волонтерським організаціям, тримають академічний, гуманітарний, медичний, культурний і психологічний фронти, самовіддано працюють в Україні і більш ніж у дванадцяти країнах світу.

Вдячний кожному члену нашої Спільноти за активну громадянську позицію, стійкість, мужність, незламність.

Слава захисникам України усіх часів!

Слава Україні!
Героям Слава!

З правдивою повагою –
Ярослав Цехмістер