Перемога у міжнародному конкурсі

З 5-8 лютого 2019 року у Києві проходив ІІ (очний) етап Всеукраїнського конкурсу «Intel Еко-Україна 2019» міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ІSEF 2019(Іnternational Science and Engineering Fair).

         Цього року на конкурс було подано 316 проектів юних дослідників з різних регіонів України, до фіналу були допущені 198 проектів, з них 36 – з м.  Києва, у тому числі 22 – проекти вихованців Київської МАН, 14 з яких стали переможцями та призерами конкурсу. 4 проекти Київських МАНівців стали суперфіналістами Конкурсу та змагалися за головні призи – право представляти Україну у фіналі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів International  Science  and  Engineering  Fair (Intel ISEF) 2019 та брати участь у Міжнародному конкурсі наукових та мистецьких проектів учнів середніх загальноосвітніх шкіл GENIUS Olympiad 2019.

         Учениця 11-В класу ліцею Малюк Наталія здобула на конкурсі ІІ призове місце у категорії «Науки про людину» з науковою роботою на тему. «Експансія гемопоетичних стовбурових клітин з кордової крові у культурі in vitro» і виборола право представляти Україну на Міжнародному фіналі Intel ISEF, що відбудеться 12-17 травня 2019 року в м. Аризоні (США).

 

Вітаємо Наталію з досягненням!