Педагогічні працівники ліцею продовжують навчання у національних тренінгах з психологічноі підтримки

Педагогічні працівники Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця проходять курси підвищення кваліфікації та тренінги щодо надання першої психологічної допомоги і емоційної підтримки здобувачів/здобувачок освіти 9-10-11-х класів.

Навчання відбувається в межах Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, створеної за ініціативи першої леді України Олени Зеленської:
https://www.president.gov.ua/news/wife

Тренінги розроблені за участю провідних фахівців із психічного здоров’я за апробованими методиками зі США та Ізраїлю.

Заплановано, що тренінги зможуть пройти всі педагогічні працівники закладу.

Курс створено за моделлю змішаного навчання, що складається з десяти мультимедійних уроків у міжнародному форматі SCORM, додаткових матеріалів і практичних тренінгів, під час яких освітяни дізнаються про психологічні стани, навчаться надавати першу психологічну допомогу за методичними посібниками Save the Children, а також ознайомляться з рекомендаціями щодо перенаправлення Міжвідомчого постійного комітету.

Безоплатний курс підвищення кваліфікації «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час і після завершення воєнних дій» організований на порталі Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії»:
https://hryoutest.in.ua/courses/programa-pidvishchennya-kvalifikaciji-psihologichnoji-pidtrimki-dlya-osvityan-ta-batkiv

Центр комунікації