Останній дзвоник «І КОЖЕН ФІНІШ – ЦЕ, ПО СУТІ, СТАРТ…»

18 травня 2021 року в Українському медичному ліцеї Національного медичного університету імені О.О. Богомольця пролунав двадцять восьмий в історії закладу Останній дзвінок.

Традиційний захід відбувся у медичній гімназії №33 міста Києва (вул. Володимирська, 79Б), по класам, у різні зміни, без присутності членів родин учнів, із дотриманням всіх затверджених профілактичних і протиепідемічних норм, у тому числі дезінфекційних.

Спільнота закладу підвела підсумки 2020/2021 навчального року, вшанувала сто цьогорічних випускників і випускниць!

 Звичайно, ще попереду незалежне зовнішнє оцінювання, випускний вечір, вступ до університетів різних міст і країн, іспити і тестування, але найважливіший рубікон подолано – вчорашні дев’ятикласники і десятикласники стали випускниками.

За тридцять років існування Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця у закладі завершило понад 2900 учнів, майже кожний десятий випускник Національного медичного університету імені О.О. Богомольця – випускник ліцею.

Серед них: понад 50 випускників закладу занесені до книги пошани університету, понад 360 захистили магістерські, кандидатські та докторські дисертації в Україні, 45 захистили магістерські та докторські дисертації (PhD, MD) у провідних країнах світу.

Адміністрація ліцею, медичної гімназії, куратори щиро бажали у вітальних зверненнях всім вихованцям перемог і успіхів, які вони заслужили своєю працею.

Голова батьківської ради Зіненко Зоя Віталіївна,  мама випускниці 11В класу – Зіненко Діани, висловила спільну думку всіх батьків учнів: «Ми переповнені емоціями вдячності всім вчителям, адміністрації. У складний навчальний рік пандемії і дистанційного навчання всі ми відчували підтримку, спокій, комфорт і головне повагу і високий професіоналізм педагогічного складу закладу».

Голова учнівського парламенту ліцею, учень 11-В класу Дмитро Соловйов: «Головна риса університетського медичного ліцею високий рівень підготовки, відповідальність, дружба і допомога у правильному виборі професії. Для нас це було найголовніше».

У цей день було багато сонця, квітів, усмішок, сміху, і звичайно дещиця сліз, без яких, мабуть неможна у такі миттєвості.

 

 

Дорогі випускники і випускниці!

Нехай для Вас дороговказом стануть слова геніальної української поетеси Ліни Костенко, «совісті нації»:

 

«І все на світі треба пережити,

І кожен фініш – це, по суті, старт,

І наперед не треба ворожити,

І за минулим плакати не варт…».