Офіційно: інформація для здобувачів освіти і батьків

Шановні здобувачі освіти! Шановні батьки!

Щиро дякуємо Вам за згуртованість у цей нелегкий для нашої країни час.

Інформуємо Вас, що наразі відновлення освітнього процесу в закладах освіти міста Києва не є можливим.
У зв’язку з цим з 14.03.2022р. пропонуємо учням 9-11-х класів скористатися електронним ресурсами для навчання та матеріалами розміщеними на: віртуальній дошці https://uml.ua/online-osvita/virtualna-doshka/, цифрової платформи Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця  доповнюючи дистанційні уроки та консультації в режимі онлайн у:

Zoom
https://zoom.us/ та Skype
https://www.skype.com/uk/;
Всеукраїнськоі школи онлайн (https://lms.e-school.net.ua/);
сайту Департаменту освіти і науки міста Києва в розділі «Дистанційне навчання» https://don.kyivcity.gov.ua/content/dystanciyne-navchannya-resursy.html;
платформи онлайн навчання для всіх дітей України в Zооm: Академія Сучасної Освіти А+ https://aplus.ua/;
дистанційних шкіл:
JAMM School https://jammschool.com.ua,
Центру освіти «Оптіма» https://optima.school/free-education (для цього Вам потрібно зареєструватися, вказати свою електронну пошту, отримати пароль для безкоштовного входу);

Ви також можете: взяти участь https://www.skype.com/uk/ у живих уроках від ThinkGlobal. https://www.facebook.com/ThinkGlobalUA);
працювати на екстернат-платформі ALTERRA ONLINE EXTERNAT https://www.facebook.com/alterraschool1;

мати щоденні зустрічі з психологом від наукового ліцею Клима Чурюмова (https://bit.ly/3hCf6dm);
отримати доступ до повного пакету «Слухач»для самонавчання – повна шкільна програма від Центру Дистанційної Освіти “Джерело” https://cdo.org.ua/reg/.

Уроки в запису та онлайн. За посиланням https://bit.ly/3sFkZg5) https:/www.eduforsafety.com.ua/) знайти уроки School Navigator.
Пізнавальні онлайн-зустрічі від ГО «Смарт Освіта» https://nus.org.ua/.

Заповніть анкету https://bit.ly/34aOXzh щоб приєднатися;
видавництво Ранок безкоштовно надає книги в електронному форматі https://bit.ly/35pwNKw
Yakaboo відкрили безкоштовний доступ до аудіо- та електронних книжок в мобільному додатку https://bit.ly/3CcZG92
Нова Українська Школа організувала серію пізнавальних онлайн-зустрічей із вчителями https://bit.ly/3sDR87P
MEGOGO відкрили безкоштовний доступ до фільмів https://bit.ly/35KLwjg.

Шановні учні 9-11-х класів!

Для Вас організоване дистанційно-предметне консультування і психолого-педагогічна підтримка працівниками Украінського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Консультації психологів (групові та індивідуальні за запитом батьків) https://uml.ua/

Шановні учні, батьки!

Якщо Ви перебуваєте на територіі України в безпеці Ви маєте можливість продовжити навчання своєї дитини, а саме, за заявою одного з батьків перевести (зарахувати) на екстернатну, сімейну, дистанційну форми навчання або долучитися до навчання в закладах освіти за місцем тимчасового перебування. Про Ваше рішення просимо повідомити куратора (класного керівника).

Вся спільнота закладу залишаємося разом із Вами, тому після відновлення навчання будуть скориговані освітні програми, організовано додаткові заняття та індивідуальні консультації. Рекомендації щодо цього Міністерством освіти і науки України будуть надані окремо.

Шановні випускники 9-х класів, що завершують здобуття базової середньої освіти в 2021/2022 н.р. Ви вже звільнені від проходження державної підсумкової атестації.

Шановні випускники 11-х класів!

Пясля активних консультації та обговорення щодо цьогорічної атестації, Вас чекає виважене рішення, що ґрунтуватиметься на консолідованій позиції освітян, депутатів, експертів МОН України, а також рекомендаціях МОЗ України.

Шановні учні, батьки!
Для здійснення координації дій і налагодження постійного зв’зку між членами нашої спільноти просимо Вас надати інформацію про наявність доступу до мережі Інтернет кураторам (класним керівникам).

Щиро вдячні за розуміння!
Ми все подолаємо і переможемо!
Слава Україні!

З правдивою повагою
до всіх Вас

Адміністрація
Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця