ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ XVII ОЛІМПІАДИ З ПРОФІЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ

Шановні учасники
XVІI Всеукраінської ліцейної олімпіади з профільних предметів!

З 01 лютого по 15 березня 2022 року проходила реєстрація учасників ХVІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та української мови для вступників до Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця у поточному році. За інформацією Організаційного комітету для участі в Олімпіаді зареєстровано 237 осіб (учнів 8-х класів – 105 учнів 9-х класів – 132), серед учасників 186 осіб з міста Києва та Київської області, 51 – з областей України.

Щиро дякуємо всім Вам за бажання взяти участь в Олімпіаді першого університетського медичного ліцею!

Проведення Олімпіади було заплановано на 18 березня 2022 року (початок о 16.00) в онлайн форматі https://uml.ua/priyom-na-navchannya/litseina-olimpiada/.

Сьогодні увесь світ є свідком віроломного широкомасштабного вторгнення та неспровокованої і невиправданої військової агресії Російської Федерації проти України.
В цей час Українська армія та весь Український народ стали на захист своєї Батьківщини, свого історичного та цивілізаційного вибору.

На засіданні 15 березня 2022 року, Верховна Рада України ухвалила Закон про затвердження Указу Президента України № 133/2022 від 14.03.2022р. «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні». Указом передбачено продовження строку дії воєнного стану в Україні з 05 години 30 хвилин 26 березня 2022 року строком на 30 діб https://www.rada.gov.ua/news/razom/220544.html

У цих складних умовах Організаційний комітет Олімпіади, вперше в нашій історії, прийняв непросте рішення змінити дату проведення конкурсу.

Інформація про нову дату проведення Олімпіади буде обов’язково надіслана кожному зареєстрованому учаснику на його електронну адресу та контактний телефон.
Слідкуйте також за інформацією на офіційному сайті Ліцею: https://uml.ua та https://m.facebook.com/uml.ua/

Ще раз дякуємо Вам
за розуміння і за те, що обираєте для вступу наш навчальний заклад!

Відповіді на питання
Ви також можете отримати за допомогою електронних ресурсів офіційного сайту
https://uml.ua
або: (044) 2897976, 2872738; uml_nmu@ukr.net.

З правдивою повагою
до всіх Вас
Спільнота Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені
О.О. Богомольця.

Україна Переможе!
Слава Україні!
Героям Слава!