НМТ-2022: Порогові бали скасовано

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) не встановлюватиме порогових балів для Національного мультипредметного тесту -2022.

Про це під час брифінгу сказав в.о. директора УЦОЯО Валерій Бойко, повідомляє ТСН
https://tsn.ua/ukrayina/v-ucoyao-poyasnili-scho-cogo-roku-bude-z-porogovimi-balami-nacionalnogo-multipredmetnogo-testu-2086423.html.
За його словами, ще однією відмінністю цьогорічного зовнішнього оцінювання є встановлення результатів тестування одразу після складання тесту.
«Серед змін в організації проведення цьогорічного тестування є те, що, замість паперових бланків для занесення відповідей, абітурієнти складатимуть тест на комп’ютерах. Таким чином, результат буде відомий одразу після завершення складання тесту. Крім того, порогових балів складання мультипредметного тесту УЦОЯО цього року не встановлюватиме», – сказав Бойко.
Він також додав, що тестування відбуватиметься на територіях, де не ведуться активні бойові дії.
Довідково:
Національний мультипредметний тест – це єдиний тест із трьох навчальних дисциплін: української мови, математики та історії України. Він побудований з трьох блоків завдань: з мовних тем з української мови, всіх тем з алгебри та геометрії, а також завдань з історії України, які були складниками державної підсумкової атестації. НМТ відбудеться в три сесії, основна відбудеться 18 липня – 10 серпня, додаткова 16-20 серпня, спеціальна 12-16 вересня.

Центр комунікації