Незламні Вчителі і учні ліцею взяли активну участь у лекції «Аварія на ЧАЕС, Чорнобильський заповідник: природа під захистом радіації»

У межах заходів, пов’язаних із роковинами Чорнобильської катастрофи, Міністерство освіти і науки України організувало цікаву фахову онлайн-лекцію «Аварія на ЧАЕС та Чорнобильський заповідник: природа під захистом радіації», яку провели чудові фахівці Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника https://zapovidnyk.org.ua/ за участю представників Міністерства освіти і науки України 28 квітня 2023 року, о 10:00.
На лекції слухачів ознайомили із причинами аварії на ЧАЕС, підставами створення цього біосферного заповідника, впливом радіації на природу зони відчуження, відродженням світу флори й фауни Прип’ятського Полісся. Додатково розглянули питання радіаційного впливу на людину та необхідних методів безпеки у разі ядерної катастрофи.
Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник — природоохоронна територія в Україні, біосферний заповідник. Розташований у межах Іванківського та Поліського районів Київської області у Зоні відчуження Чорнобильської АЕС. Утворений Указом Президента України від 26 квітня 2016 року на теренах Іванківського та Поліського районів Київської області, в межах зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення (ЗВіЗБ(О)В). Площа Заповідника становить 226 964,7 га — це найбільша одиниця природно-заповідного фонду на території України, адже до цього найбільшим природним заповідником України, був Кримський природний заповідник з площею 44 000 га.
Офіційний слоган: «Місце, де природа може бути собою».

Тримаємо освітній фронт!
Слава Україні!

Центр комунікації.