Незламні ліцеісти 9-А класу на уроці фізкультури подолали смугу перешкод у мотузяному містечку парку «Перемога»

Учні і учениці 9-А класу Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця провели урок фізичної культури в парку «Перемоги».
Всі разом долали смугу перешкод, допомагали одне одному, давали поради.
Весело, пізнавально, корисно, спортивно!
Цікаво також було дізнатися, що «Перемога» – парк в Дніпровському районі Києва, присвячений перемозі народів у другій світовій війні. Головний архітектор – Костянтин Семенович Черній. Архітектори – Михайло Гречина, Валентин Єжов, І. Я. Жилкін, Олексій Заваров, Самуїл Вайнштейн, Ігор Мезенцев.
Облаштований у 1965 та перепланований у 2008 році. На 82,61 га є сосновий ліс з парковими алеями, декоративне озеро з арковими містками та островом, атракціони (радянські та нові з колишнього лунапарку біля станції метро «Лісова»), спортивні майданчики, крита ковзанка «Крижинка». З оглядового колеса (близько 30 м) відкриваються панорами частини столичного лівобережжя.
Головним архітектором проєкту реконструкції парку «Перемога» став заслужений архітектор України Черній Костянтин Семенович.
На головній алеї парку — Курган Безсмертя. Відкритий 21 червня 1967 року на честь героїв, які віддали життя за свободу і незалежність в роки німецько-радянської війни. Курган Безсмертя насипаний із землі, привезеної зі солдатських і партизанських могил, залишених війною в різних місцевостях СРСР та інших країн Європи, у тому числі з братських могил Яновських лісів (Польща), де проти німецьких вояків боролися пліч-о-пліч польські і радянські партизани. Курган реконструювали 2004 рокуна честь 60-річчя вигнання нацистських загарбників з України.

В парку знаходиться також пам’ятка природи — група дерев бука лісового. Неподалік центрального входу в парк знаходиться сонячний годинник — найменший серед подібних у Києві.

Тримаємо освітній і культурний фронти!
Віримо у Збройні Сили України!

Центр комунікації.