Незламна Українка – учениця 10-А класу Юліанна Свириденко: дякуємо за підтримку України!

Учениця 10-А класу Свириденко Юліанна, під час війни, вимушена була виїхати з України до Респу́бліки Кіпр (Κυπριακή Δημοκρατία).
Юліанна займається волонтерською діяльністю, зокрема, бере активну участь у терапії з адаптації дітей переселенців, яку організувала Міжнародна благодійна організація deeds4kids
https://www.deeds4kids.com/.
Юліанна відвідувала багато заходів і чергувань, зокрема Art-терапію, де учасники малювали власні емоції та переживання.
Один з малюнків Юліанни був презентований Послу України в Республіці Кіпр https://cyprus.mfa.gov.ua/, а ще один увійшов до четвірки обраних з 300 інших, як принт на футболку. Продаж футболок в Україні здійснює магазин Must Have https://musthave.ua/ua?gclid=EAIaIQobChMI_dL6_-vv_gIVHUGRBR1nngJHEAAYASAAEgLPi_D_BwE та безпосередньо організація deeds4kids на Кіпрі.
Найважливіше, чим пишається Юліанна, це те що 15% від продажу цих футболок підуть на терапію для дітей, на долю яких припала війна і втрата дому та які вимушені були виїхати з України. Хоч, це і не великий внесок, але вона пишається тим, що може чимось допомогти іншим дітям, як свого часу отримала допомогу сама) Єдина мрія наших дітей сьогодні – це найшвидше закінчення війни і повернення додому!

Україна буде завжди!
Слава Україні!

Центр комунікації