Навчальні проєкти в Національному музеі «Чорнобиль»: 10-11-і класи

Здобувачі і здобувачки освіти 10-Г,Д, 11-Д,Е класів Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця разом з кураторами Керасіді І.Г. та Матічіною Н.А. відвідали Національний музей «Чорнобиль», що знаходиться неподалік Контрактової площі, провулок Хоревий, 1.
Національний музей «Чорнобиль» є багатофункціональним історико-культурним закладом, який поєднує наукову, культурно-просвітницьку діяльність з діяльністю сучасного музею з архівування, збереження та оприлюднення історії ядерної аварії на Чорнобильській АЕС як найбільш важкої радіоекологічної катастрофи ХХ століття, наслідки якої не мають аналогів і відрізняються від інших відомих у світі природних та техногенних катастроф.
Вони досі є проблемами сьогодення і, нажаль, будуть нагадуватимуть про себе й нашим нащадкам.
Місія музею – допомогти людству усвідомити масштаби катастрофи через долі тисяч людей – її учасників, свідків і жертв, змусити людей визнати необхідність примирення між людиною, наукою і технологіями, які поставили під конкретну загрозу існування людської цивілізації і самої планети Земля, осмислити уроки трагедії у всіх сферах життя і не дати світові забути ці уроки, стати попередженням поколінням нового тисячоліття.
#Навчаємосьразомз_УМЛ

Тримаємо освітній фронт!
Віримо у Перемогу України!

Центр комунікації