Навчальна екскурсія на Факультет ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів та природокористування України

6 квітня 2023 року здобувачі/ здобувачки освіти 9-А, 10-Б, 10-В класів Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця в рамках профорієнтаційної роботи побували з навчальною екскурсією на факультеті ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів та природокористування України.
Навчальний процес і наукові дослідження в Університеті забезпечують понад 2600 науково-педагогічних і педагогічних працівників, у тому числі біля 300 професорів і докторів наук, понад 1000 доцентів і кандидатів наук.
НУБіП готує фахівців за освітніми ступенями бакалавр – магістр. Дослідницькі вміння кращі випускники можуть розвивати, продовжуючи навчання в аспірантурі та докторантурі. А ще – паралельно отримати другу вищу освіту.
В університеті є кафедра військової підготовки, яка готує офіцерів запасу-артилеристів.
3. Програми академічної мобільності студентів
Під час навчання кожен охочий може взяти участь у програмах академічних обмінів із кращими європейськими та американськими університетами. Університет має договори з більше, ніж 50-ма вишами світу про партнерство, реалізує більше 150 міжнародних договорів про співпрацю.
НУБіП надає можливість навчатися за міжнародними магістерськими програмами в університетах США, Німеччини, Японії, Польщі, Нідерландів, Китаю, а по завершенню отримувати «подвійний диплом» університету-партнера.
Щороку студенти проходять виробничі практики у фермерських господарствах за кордоном – у Німеччині, Норвегії, Щвейцарії, Данії, США, Нідерландах, Франції, Фінляндії, Австрії, Австралії, Великобританії, Польщі. Крім того, НУБіП має розвинені партнерські відносини із бізнес-структурами АПК країни і за її межами – Джон Дір Україна, Брунталлер, АМАКО, Аполло. Це створює додаткові можливості практичного навчання і стажування для студентів.
Було цікаво та інформативно.

Спільнота першого університетського медичного ліцею щиро дякує науково-педагогічному складу і особисто декану професору Цвiлiховському Миколі Iвановичу факультету ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів та природокористування України 💙💛

Тримаємо освітній фронт!
Віримо у Перемогу України!

Центр комунікації