НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА: планові екскурсії тривають, 9-10-і класи

Здобувачі і здобувачки освіти Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця навіть у воєнний час продовжують відвідувати музеі і незламно тримають освітній і культурний фронти.
Незабутні враження отримано при відвідуванні Національного музею Тараса Шевченка, під час оглядових та пізнавальних, інтерактивних тематичних екскурсій, квестів, екскурсій-ігор, які розкривають різні сторінки життя видатного поета та художника Тараса Шевченка, можливо досі ще невідомі…
Музей презентує творчий доробок та матеріали про життєвий шлях поета та митця Тараса Григоровича Шевченка. У виставкових залах музею можна побачити оригінали картин, які принесли Шевченку славу, збережені особисті речі митця, архівні матеріали про його навчання в Академії мистецтв у Санкт-Петербурзі та діяльність у складі Кирило-Мефодіївського товариства. Також тут представлено рідкісні фотографії поета, прижиттєві видання з дарчими написами та твори його сучасників.
Сам музей розташований у будівлі на бульварі Тараса Шевченка, що належала відомим меценатам та колекціонерам творів образотворчого мистецтва — родині Терещенків. Цукровий магнат та меценат Микола Терещенко придбав будівлю в 1875 році та провів перебудову у стилі Ренесанс, завдяки чому вона стала прекрасним палацом та окрасою Києва.
Після війни будівлю вибрали для розміщення музею Тараса Шевченка, який відкрили в тому ж будинку, де він колись перебував. Державний музей Т. Г. Шевченка було відкрито 24 квітня 1949 року, а в 2001 році він отримав статус національного. Це незабутнє місце, де можна дізнатися більше про життя та творчість одного з найвизначніших поетів та художників України.
Попереднє замовлення екскурсій за телефонами: (044) 234-25-56, (093) 551 32 14, за адресою: м.Київ, бул. Тараса Шевченка, 12.
Години роботи: середа–неділя з 10:00-18:00
Сайт музею: https://museumshevchenko.org.ua/pro_muzej
Учні і учениці Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця також побували на екскурсіях «Жінки у житті Шевченка» та «Шевченко – мандрівник».
Ми щиро вдячні співробітниками Національного музею Тараса Шевченка за чудові враження!
Долучаємось до патріотично-мистецького онлайн-проєкту #Борітеся_Поборете! І знайомтесь з творчістю великого митця Тараса Шевченка.
Радимо також побувати на віртуальній екскурсії «Моринці – колиска Шевченка»: https://youtube.com/watch?v=jGBJdPUEl9E&feature=shares.

Тримаємо культурний фронт!
Віримо у Перемогу України!

Центр комунікації