Наказ про відновлення навчального процесу

УКРАЇНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЛІЦЕЙ

НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

імені О.О. БОГОМОЛЬЦЯ

Н А К А З

 

м. Київ

 

29.04.2021                                                                                                   №98

 

Про відновлення освітнього процесу в Українському медичному ліцеї

Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

 

Відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-Со-2», на виконання протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) №36 від 28.03.2021р. та протоколу доручень №25 (15245),  напрацьованих під час наради з обговорення оперативних питань 27 квітня 2021року під головуванням першого заступника голови Київської міської державної адміністрації М. Поворозника, керуючись розпорядженням керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації регіонального рівня, яка відноситься до категорії «Медико-біологічної НС» код 20713 «Надзвичайна ситуація, пов’язана з епідемічним спалахом небезпечних інфекційних хвороб» від 18.05.2020 р. №45 «Про затвердження Особливого Порядку проведення профілактичних і протиепідемічних, у тому числі дезінфекційних, та інших заходів у закладах дошкільної, загальної середньої, вищої, передвищої, позашкільної освіти (Регламент відновлення освітнього процесу у закладах освіти міста Києва та режиму їх роботи після зняття карантинних обмежень), наказу Департаменту освіти і науки України від 28.04.2021р. №70 «Про відновлення освітнього процесу в приміщеннях закладів освіти міста Києва», відповідно до рішення педагогічної ради ліцею від 29.04.2021р. (протокол №10),  з метою належної організації відновлення освітнього процесу у приміщеннях закладів освіти»

 

НАКАЗУЮ:

 

 1. Відновити освітній процес в Українському медичному ліцеї Національного медичного університету імені О.О. Богомольця з 05 травня 2021 року.
 2. Утворити робочу групу відповідальних осіб за підготовку до відновлення освітнього процесу в приміщеннях закладу після зняття карантинних обмежень та розподілити між ними обов’язки: голова – директор ліцею Цехмістер Я.В.; члени: заступниця директора з навчально-виховної роботи Іваненко Р.В., заступниця директора з виховної роботи Жеребко Т.О., завідувач господарством Малютін К.П., медична сестра Конта Г.М.
 3. Завідуючому господарством ліцею Малютіну К.П.:
  • Провести обстеження приміщення закладу щодо готовності до роботи після зняття карантинних обмежень;
  • Забезпечити гігієнічну та санітарну обробку приміщень ліцею, проведення обробки дезінфікуючими засобами поверхонь в усіх приміщеннях.
  • Спільно із службою охорони обмежити доступ сторонніх осіб до приміщення ліцею.
  • Провести необхідні заходи щодо охорони приміщень та збереження матеріальних цінностей, передбачити дотримання протипожежних норм та правил внутрішнього розпорядку в ліцеї.
 4. Відповідальній за організацію охорони праці в ліцеї Колеснік О.І. провести позаплановий інструктаж з охорони праці з працівниками закладу щодо дотримання особистої гігієни, санітарних норм під час виконання посадових обов’язків.
 5. Заступниці директора ліцею з виховної роботи Жеребко Т.О.:
  • Провести моніторинг щодо наявності працівників закладу, які перебували або перебувають у контакті з хворими на вірусні захворювання, перехворіли самі, хворіють на часі, а також тих, які вважаються здоровими;
  • Провести моніторинг стану здоров’я здобувачів освіти 9-11 класів
 6. Кураторам (класним керівникам) провести позаплановий інструктаж із здобувачами освіти щодо дотримання особистої гігієни, санітарних норм під час освітнього процесу.
 7. Медичній сестрі ліцею Конті Г.М. забезпечити:
  • Щоденний контроль стану здоров’я учнів та працівників закладу;
  • Підготовку медичного кабінету як окремого приміщення тимчасової обсервації для осіб з підозрілими симптомами.
 8. Методистці ліцею Репало О.О. довести цей наказ до всіх працівників закладу та оприлюднити на офіційному сайті (uml.ua).
 9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор                                                                                        Ярослав ЦЕХМІСТЕР