Найбільший урок в світі: від AIESEC в Україні

“Найбільший урок у світі” – це всесвітня ініціатива, що має на меті провести заняття у 100 країнах та ознайомити дітей у всьому світі із Глобальними Цілями сталого розвитку.

Дитячий фонд ООН UNICEF реалізовує цю ініціативу з в Україні з 2015 року, у партнерстві з іншими громадськими та молодіжними організаціями.
У 2021 році до реалізації проєкту долучився AIESEC в Україні.

Проект сприяє підвищенню обізнаності про глобальні проблеми, мотивує бути активними, брати на себе відповідальність та розвивати лідерські якості.
Проблеми освіти стосуються кожного громадянина України, адже всі проходять через школи та університети, в яких формується велика частина свідомості людини, її принципи та цінності, що потім визначають поведінку у соціумі.
AIESEC турбується про вирішення глобальних проблем, що тісно залежать одна від одної, та прагне якомога ефективніше впливати на їх вирішення, тому проведення освітніх проектів, що вирішують одну з базових проблем.
AIESEC – найбільша міжнародна молодіжна організація у світі (за даними ЮНЕСКО), що займається розвитком лідерства через програми стажувань.

Докладніше:
https://aiesec.ua/

Як ТИ можеш вплинути на зменшення наслідків кліматичних змін?
А чи знаєш ти, що:

● Понад 470 млн. тон відходів щорічно продукують українці. І лише 3,2% з них потрапляють на переробку.
● Понад 6 млн. тон небезпечних відходів потрапляють у повітря щороку.
● Практично всі водойми нашої країни характеризуються як брудні або забруднені.
● Щороку в Україні вирубують понад 40 тис. га лісу.
Саме тому у рамках ініціативи ми проводимо уроки на тему
13 Цілі сталого розвитку від ООН – пом‘якшення наслідків кліматичних змін