На канікулах викладачі і учні ліцею пройшли онлайн-курс про мінну безпеку

Педагогічні працівники, здобувачі і здобувачки освіти Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця на канікулах пройшли сертифікований онлайн-курс про мінну безпеку «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!»
Правила безпечної поведінки, про які йдеться на тренінгу необхідно знати всім, хто проживає в Україні, адже повне очищення країни від мін триватиме роками навіть після завершення війни.
Ведучим курсу був лідер українського музичного гурту ТНМК, а нині військовий добровольчого батальйону «Реванш» Олег Фагот Михайлюта
https://uk.m.wikipedia.org/wiki.
25-хвилинний курс передбачає перегляд п’яти коротких тренінгів, які порушують головні питання про вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними.
Фагот разом з експертом Державної служби України з надзвичайних ситуацій Іваном Шепелєвим
https://dsns.gov.ua/uk/abetka-bezpeki/diyi-u-nadzvicainix-situaciyax
Просто і доступно розповідають, якими бувають вибухонебезпечні предмети та принципи їхньої дії, як і де ворог може залишати по собі міни, снаряди та розтяжки.
Також слухачі курсу дізнаються, де шукати офіційну інформацію про те, чи безпечні певні території та як правильно говорити про мінну безпеку з дітьми різного віку.

Реєстрація за посиланням:
https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:eef+EEF-033+dec2022/about?fbclid=IwAR2rm65HapnPLyKvD3hw71CzRgw_nijXZ_aAbYi5B4bIsS7-hns0zlm9rAw

Тримаємо освітній фронт!
Віримо у Перемогу України!

Центр комунікації