МОН України затвердило Порядок проведення НМТ

Міністерство освіти і науки України затвердило Порядок проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту.

Цей документ регламентує особливості проведення НМТ у формі комп’ютерного онлайн-тестування, створення спеціальних умов проходження іспиту для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими станом здоров’я, порядок визначення результатів національного мультипредметного тесту.

Докладну інформацію про національнй мультипредметний тест розміщено в рубриці «Вступні випробування у 2022 році». Тут ви знайдете календар проведення НМТ, відповіді на питання: якими будуть зміст і типи завдань кожного блоку тесту, як їх будуть оцінювати, скільки результатів отримає учасник тестування. Крім цього, запропоновано добірку корисних ресурсів, які допоможуть повторити теми, а демонстраційний варіант НМТ дозволить призвичаїтись до роботи в середовищі онлайн-тестувальників.

Про всі особливості процедури проходження НМТ УЦОЯО обов’язково повідомить у спеціальному вебінарі напередодні основної сесії тестування.

Нагадаємо, опубліковано розклад мультипредметного тесту

Також ви можете завантажити розклад НМТ у форматі PDF.

Нагадаємо, тривалість спрощеного ЗНО збільшено з 90 до 120 хвилин.
Демонстраційний тест можна пройти онлайн або проглянути в pdf-форматі.

Наказ Міністерства освіти і науки України Про затвердження Порядку проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту

Докладніше за посиланням:
https://testportal.gov.ua/nmt-poryadok-provedennya-u-2022-rotsi/