МОН України: онлайн-захід до Всесвітнього дня науки

Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку був заснований в 2001 році на Генеральній конференції ЮНЕСКО в рамках зобов’язань, прийнятих в ході спільної Всесвітньої конференції ЮНЕСКО і Всесвітньої ради з науки, що відбулася в 1999 році в Будапешті.
Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку покликаний нагадувати міжнародній спільноті про необхідність використання науково-технічних досягнень в інтересах миру та розвитку на благо людської цивілізації, а також сприяти популяризації ролі науки в якості інструменту, що знаходиться на службі суспільства. В науці існує величезна кількість напрямків. Саме завдяки науковим досягненням світ рухається вперед.

20 травня 2022 року відбудеться онлайн-захід присвячений Дню науки, у межах якого учасники обговорять проблеми сучасної науки в період воєнного стану та вплив підтримки міжнародних спільнот.
Захід відбудеться за участю Міністра освіти і науки Сергій Шкарлета, представників МОН, Національної академії наук, Національного фонду досліджень і провідних вчених.
У межах конференції будуть представлені здобутки та досягнення молодих учених.
Реєстрація триває до 19 травня (включно). Усі зареєстровані учасники отримають запрошення на електронну пошту.
Програма заходу за посиланням
https://drive.google.com/drive/mobile/folders/1PY0vz7OynPL6U4JXbn2NtxnJ2RP7eGxf?usp=sharing
Початок о 10:00.
Трансляція відбудеться на Facebook-сторінці МОН
https://m.facebook.com/events/712709319934015/?ref=newsfeed.
Зазначимо, що галузеві академії, наукові установи та ЗВО проводитимуть конференції, семінари та інші заходи з нагоди Дня науки упродовж тижня НАНУ.

Докладніше за посиланням:
https://mon.gov.ua/ua/events/nauka-u-voyennij-chas-innovacijnij-i-tehnologichnij-rozvitok-dlya-zdobuttya-peremogi-ta-vidnovlennya-ukrayini

Центр комунікації