МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання

У зв’язку зі стрімко зростаючим показником захворюваності на СOVID-19 Міністерство освіти рекомендує запровадити для учнів 5–11 класів, а також студентів, які здобувають вищу, передвищу або професійну освіту, дистанційне навчання.

Про це йдеться у рекомендаційних листах щодо організації освітнього процесу, надісланих засновникам і керівникам закладів освіти.

Згідно з документами, врахувавши консультації з Міністерством охорони здоров’я, МОН рекомендує організувати освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 5–11 класів із використанням технологій дистанційного навчання щонайменше протягом двох тижнів.

Щодо закладів професійної (професійно-технічної) освіти, то в них рекомендується організувати перехід на навчання за дистанційною або змішаною формою з внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять.

У закладах фахової передвищої, вищої освіти усіх форм власності та сфер управління рекомендується запровадити дистанційне навчання від 27 січня до 25 лютого 2022 року, урахувавши необхідні зміни до графіка освітнього процесу та розкладу занять.

Відвідування закладів освіти здобувачами дошкільної освіти, учнями спеціальних закладів освіти та 1–4 класів середніх шкіл дозволяється, незалежно від епідемічної ситуації.

Також Міністерство освіти просить провести додаткову роз’яснювальну роботу з колективами закладів щодо організації освітнього процесу в умовах карантину та організувати інформування учнів і педагогів про заходи, спрямовані на запобігання поширенню хвороби COVID-19, заборону перебування у закладі освіти сторонніх осіб тощо.

Офіційно за посиланням:
https://mon.gov.ua/ua/news/mon-rekomenduye-zaprovaditi-dlya-uchniv-5-11-klasiv-distancijne-navchannya-u-zvyazku-zi-strimko-zrostayuchim-pokaznikom-zahvoryuvanosti-na-covid-19-u-deyakih-regionah