Міжнародний проєкт «Підтримка і захист прав жінок-переселенок»: представники ліцею спікери заходу

16 листопада о 19:00 в zoom форматі здобувачі освіти, викладачі та члени батьківської спільноти Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця взяли участь як спікери у Міжнародному проєкті: “Підтримка та захист прав жінок/дівчат переселенок через семінари та консультації з психолого-правової та медико-соціальної допомоги та технічне посилення ГО”

В рамках проєкту можна було отримати консультації юристів, лікарів, психологів, арт-терапевтів.
Відбулися майстер-класи, тренінги, семінари, зустрічі в жіночому колі, підтримка спеціалістів, нові знання та дружня атмосфера.
На всіх онлайн тренінгах був перекладач жестової мови.

Проєкт реалізується ГО “ЛОО АМІ-СХІД” при підтримці Канадського фонду місцевих ініціатив (CFLI)🇨🇦🇺🇦.
Телефон підтримки 3033 з 9.00 до 18.00 для внутрішньо переміщених жінок, ця телефонна лінія з питань жіночого здоров’я, соматичного здоров’я, психоемоційного стану. Допомога особам, які зазнали насильства під час військового конфлікту, в тому числі гендерного насильства. Надання таким особам комплексної медико-правової допомоги, включаючи психологічну та психіатричну підтримку.

Сторінка на Фейсбуці – https://www.facebook.com/profile.php?id=100087659444450 – “Підтримка та захист прав жінок/дівчат переселенок”. Так наших українських жінок готове підтримати Латвійське об’єднання організацій людей з інвалідністю SUSTENTO.
Контакт – Ніяра Чубарова chubarova.niiara@gmail.com
sustento@sustento.lv
Телефон офісу в Латвії: +371 20013797
Сайт: sustentoukrainai.lv

Спільнота першого університетського медичного ліцею щиро дякує Урядовій уповноваженій з прав осіб з інвалідністю Тетяні Баранцовій за запрошення і високий рівень організації заходу в цілому і панельної дискусії!

Україна Переможе!
Слава Україні!

Центр комунікації