Міжнародний Консультаційний центр ліцею продовжує надавати допомогу

З 1 червня 2022 року Міжнародний консультаційний центр Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця надає допомогу учням/ученицям закладів освіти, які перебувають на тимчасово окупованих територіях України, абітурієнтам і учасникам/учасницям НМТ-2022, зокрема, тим, хто перебуває за кордоном
https://uml.ua/online-osvita/.
За цей період опрацьовано понад 458 звернень від здобувачів/здобувачок освіти 9-10-11- х класів, надана дистанційна консультаційна допомога вчителями-експертами Ліцею в умовах воєнного стану.
Консультаціі надають вчителі-методисти, кандидати наук, доценти, професори Ліцею з навчальних предметів: українська мова, англійська мова, математика, хімія, фізика, Історія України, біологія, а також здійснюється психологічна підтримка.
Головними завданнями такої підготовки є: дати учням/ученицям відповіді на питання щодо вступу до закладу, підготовки до конкурсних випробувань, НМТ-2022, заповнити прогалини та зміцнити базу для подальшої освіти.
Консультативна підтримка здобувачів/здобувачок освіти на всіх етапах навчання важлива складова роботи
спільноти першого університетського медичного ліцею.

Висловлюємо подяку всім хто підтримує діяльність Центру.

Додатково:
З 30 червня 2020 року в МОН України запрацював консультаційний центр, послугами якого можуть користуватись цьогорічні вступники. Крім того,
цього року за підтримки Урядового контактного центру на сайті МОН України запрацював чат-бот, поки він користується найбільшою популярністю.
Для вступників із тимчасово окупованих територій, завдяки об’єднанню ресурсів МОН, Урядового контактного центру та Фонду “Відкрита політика”, з 12 лютого 2020 року працює окрема гаряча лінія 0800 504 425:
https://mon.gov.ua/ua/news/majzhe-5-000-gromadyan-vzhe-skoristalis-mozhlivistyu-otrimati-konsultaciyi-mon-shodo-vstupu-do-zakladiv-vishoyi-osviti.

Україна Переможе!
Слава Україні!
Героям Слава!

Центр комунікації