Міністерство цифрової інформації України: почав роботу освітній хаб «Google Знання»

В Україні стартувала робота освітнього хабу Google Знання, метою якого є допомога українцям отримувати нові навички та розвивати кар’єру.
Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації.
Сьогодні освітній хаб Google Знання запущений в Україні. Наша держава стала першою країною у світі, де було представлено локальну версію хабу. Міністерство цифрової трансформації України та національний проєкт Дія.Цифрова освіта є інформаційними партнерами хабу.
У Мінцифри зазначають, що освітній хаб допоможе будь-кому в Україні вивчати будь-що у світі незалежно від того, це знання для школи, роботи чи життя.

Освітній хаб допоможе будь-кому в Україні вивчати будь-що у світі незалежно від того, це знання для школи, роботи чи життя. Мета проєкту – допомогти українцям отримувати нові навички та розвивати кар’єру, а Україні – рухатися до цифровізації навчання, незважаючи на важкі часи.

Структура хабу

Знання для школи

Розділ “Знання для школи” містить ресурси Google, призначені для освітян, учнів та їхніх батьків, щоб відкрити нові інструменти для навчання і викладання онлайн:

Навчайте: де б ви не були – ресурс з інструментами й порадами для вчителів та батьків, необхідними для навчання учнів;
Google Families – збірник порад для користування технологіями для кожного члена родини;
Посібник з безпеки дітей в інтернеті
Онлайн-платформа “Навчання” на YouTube – відеоуроки з різних предметів для учнів середніх та старших класів
Знання для роботи

Ресурси із розділу “Знання для роботи” стануть у пригоді для набуття практичних навичок, пошуку роботи та розвитку власного бізнесу.

Нові цифрові можливості з Google – сайт, де зібрані навчальні ресурси від Google задля досягнення швидкого розвитку та стійкого відновлення економіки.
Digital Workshop – платформа для тих, хто хоче удосконалити навички роботи в інтернеті, необхідні для розвитку бізнесу, побудови кар’єри чи відчуття впевненості у власних силах.
Професійні сертифікати – ресурс містить гнучкі навчальні онлайн-програми, які допоможуть здобути важливі практичні навички у професіях, що користуються попитом, та отримати сертифікат про результати такого навчання.
Розвивайте кар’єру з Google Cloud – програма допоможе ІТ-розробникам і студентам отримати практичні та затребувані навички з основ роботи з хмарними технологіями, необхідні для розвитку кар’єри або пошуку нової роботи.
Google для малого та середнього бізнесу – ресурси й поради, які можуть стати в пригоді для українського бізнесу.
Market Finder – безоплатний сервіс, який допомагає компаніям виходити на нові ринки, шукати клієнтів та партнерів, збільшувати експортні продажі онлайн тощо.

Знання для життя

У розділі “Знання для життя” зібрані ресурси Google, створені щоб відкривати світ, розвиватися та заохочувати допитливість:

Пошук – знаходьте потрібну інформацію
YouTube – дивіться корисні відео
Google Перекладач – перекладайте різними мовами
Планета Земля – відкривайте для себе світ за допомогою сервісу
Google Об’єктив – шукайте те, що бачите
Google Книги – знаходьте потрібну книжку через сервіс пошуку.
Google Академія – шукайте наукову літературу на будь-яку тему.
Центр безпеки – дізнайтеся більше про захист вашої безпеки в інтернеті.
Міністерство цифрової трансформації України та національний проєкт Дія.Цифрова освіта є інформаційними партнерами хабу та допомагають популяризувати освітні ресурси для кожного в Україні.
До структури хабу включено три розділи – «Знання для школи», «Знання для роботи» та «Знання для життя».
Розділ «Знання для школи» містить ресурси Google, призначені для освітян, учнів та їхніх батьків, щоб відкрити нові інструменти для навчання і викладання онлайн. Зокрема, ресурс з інструментами й порадами для вчителів та батьків, необхідними для навчання учнів; збірник порад для користування технологіями для кожного члена родини; посібник з безпеки дітей в інтернеті та відеоуроки з різних предметів для учнів середніх та старших класів.
Ресурси із розділу «Знання для роботи» стануть у пригоді для набуття практичних навичок, пошуку роботи та розвитку власного бізнесу.
У розділі освітнього хабу «Знання для життя» зібрані ресурси Google, створені щоб відкривати світ, розвиватися та заохочувати допитливість.

Офіційно за посиланням:
https://thedigital.gov.ua/news/mintsifra-dopomagae-google-populyarizuvati-osvitniy-khab-dlya-kozhnogo-v-ukraini

Центр комунікації