Ліцеісти за кордоном беруть участь у наукових вебінарах Science4Kids

Здобувачі/здобувачки освітим Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, які перебувають за кордоном, внаслідок війни, беруть активну участь у наукових вебінарах Science4Kids.
Метою проєкту є відкриття для учнів/учениць світу науки та допомога їм з адаптацією у новому середовищі.
Щотижня українські вчені дистанційно читають лекції з трьох блоків: виникнення світу та розвиток життя, людина і природа, космос.
Після цього діти вивчають із перекладачем окремі слова мовою країни, у якій перебувають, а також грають у Kahoot і спілкуються з науковцями.
Проєкт орієнтований на дітей, що переїхали до Польщі, Чехії та Словаччини, але участь у ньому можуть брати й учасники з інших країн.
Лекції читають провідні українські науковці у галузях ботаніки, орнітології, палеонтології, астрофізики, молекулярної та морської біології й біотехнологій.
Кожен вебінар триває півтори години: перша частина – розповідь лектора з великою кількістю візуального матеріалу; друга частина – вивчення слів іноземною мовою разом із перекладачкою; третя частина — гра в Kahoot і закріплення матеріалу; остання частина — питання до лектора.
Для відвідування лекцій не потрібне знання польської, чеської чи словацької. Науковці розповідають українською, а окремі слова чи фрази іноземною мовою діти вчать із перекладачкою окремим блоком.
До кожного заняття лектори готують домашнє завдання, яке учні/учениці за бажанням можуть виконати та надіслати результат у телеграм-чат.

Соцмережі проєкту: Інстаграм; Фейсбук;
Телеграм для усіх країн;
Телеграм для Польщі;
Телеграм для Чехії;
Телеграм для Словаччини.

Спільнота Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця щиро дякує за створення і підтримку проєкту громадській організації INSCIENCE і Міжнародному Вишеградському фонду.

Докладніше про проєкт за посиланням:
https://inscience.notion.site/Science4Kids-89800426b90d40918c1b76172e8e39e0

Центр комунікації