Ліцеісти вдосконалюють іноземні мови в культурних центрах держав світу

Французький інститут в Україні
https://institutfrancais-ukraine.com/
Французький культурний центр функціонує ще з перших років отримання нашою державою незалежності.
Це такий собі міні-осередок Франції на вулиці Гончара. І справа не тільки в самих курсах, справа в тих умовах і атмосфері, яка тут панує. Франція живе у кав‘ярні, яка пропонує круасани й макарон з France 24 по телевізору, в регулярних франкофонних подіях, які мають місце як на території центру, так і поза його межами, в одній з найкращих медіатек міста з її широким вибором і зручними диванчиками. Прекрасне місце, щоби почати любити цю країну

British Council
http://www.britishcouncil.org.ua/
British Council – це набагато більше, ні просто центр вивчення англійської, це – посольство британської культури в Україні, інституція, яка організовує в Києві концерти таких гуртів як Young Fathers і підтримує показ театру з Камбербетчем в кіно.

Ґете-Iнститут в Україні
Сайт: https://www.goethe.de/ins/ua/uk/index.html

Ґете Інститут поділяє принципи British Council у плані найвищого рівня викладання мови, першокласної медіатеки й калейдоскопу івентів, які ним організуються. Якщо Німеччина – це ваше, то Ґете Інститут – це ваш прямий телепорт у цю країну.

America House
http://www.americahousekyiv.org/
Дана інституція не є класичним центром для вивчення англійської мови як, наприклад, British Council, тим не менш, America House може стати вашим відмінним путівником у світ Америки.
Це культурна інституція, в якій регулярно проводяться заходи так чи інакше пов’язані з США на різну тематику: від перегляду фільмів до політико-правових лекцій.
Це прекрасне місце, щоби отримати цінний досвід практики живої англійської мови та повністю зануритись в американське культурне середовище.