Ліцеїсти в наукових лабораторіях НМУ

З метою професійної орієнтації здобувачів освіти, популяризації наукових досліджень та інтересу до вищої медичної освіти, за ініціативою керівництва Українського медичного ліцею НМУ ім.О.О.Богомольця відбулася екскурсія учнів ліцею у Науково-дослідний інститут експериментальної та клінічної медицини НМУ ім.О.О.Богомольця.

Співробітники інституту показали учням експериментальні та діагностичні лабораторії, популярною і зрозумілою мовою розповіли про наукові можливості НДІ, дослідницькі та вимірювальні методики. Розмова відбувалася у вигляді інтерактивної взаємодії, і діти із задоволенням підтримували діалог, висловлювали свої думки.

Під час ознайомлення з клінічними лабораторними методами діагностики спостерігали за роботою напівавтоматичних та повністю автоматичних аналізаторів і змогли розглянути під мікроскопом клітини крові. А деякі юні дослідники спробували працювати із сучасними дозаторами.

Особливо вразила ліцеїстів лабораторія молекулярно-біологічних досліджень, і вони із задоволенням слухали розповідь про можливості сучасної генетики, та її клінічне значення для пацієнтів.