Ліцеісти серед переможців конкурсів МАН України

Попри важкі часи для нашої країни, необхідно продовжувати розвивати освіту та науку в Україні. Це не тільки дозволяє уникнути стагнації та інтелектуального занепаду, а й показує силу духу нашого народу, в тому числі на міжнародній арені.
Учні відділення хімії та біології Київської МАН взяли участь у фінальному етапі науково-технічного конкурсу “Еко-Техно Україна 2022” Міжнародної науково-технічної виставки Regeneron ISEF-2022, в частині “Еко-Україна”, який відбувся з 21 по 24 лютого. Навіть у такий непростий час юні науковці показали чудовий результат серед 115 учнів з усієї країни:
Дипломи І ступеня за категоріями:
📌Хімія (CHEM)
Смовж Софія Миколаївна учениця 11 класу Києво-Печерського ліцею № 171 “Лідер” Печерського району м. Києва, вихованка «Київська Мала академія наук» з проєктом “Синтез оптично активних диметилфосфіноїльних аналогів фотемустину”
📌Біомедичні та медичні науки (BMED)
Павленко Володимир Вікторович учень 11 класу спеціалізованої школи №112 ім. Т. Шевченка м. Києва, вихованець «Київська МАН» з проєктом “Вплив наночастинок діоксиду церію на гістоструктуру міокарду у щурів при доксорубіцин-індукованій кардіоміопатії”
Топорова Ірина Олександрівна учениця 10 класу СШ № 194 “Перспектива” м. Києва; Голод Валерія Сергіївна учениця 10 класу Українського медичного ліцею ім. О. О. Богомольця з командним проєктом “Експериментальне моделювання гемопоезу in vitro”
Дипломи II ступеня за категоріями:
📌Клітинна та молекулярна біологія (CELL)
Голод Валерія Сергіївна учениця 10 класу Українського медичного ліцею ім. О.О. Богомольця з проєктом “Порівняльна характеристика гемопоетичних клітин- попередників, отриманих з плаценти і пуповинної крові в культурі in vitro “
Дипломи IIІ ступеня за категоріями:
📌Трансляційна медична наука (TMED)
Джелмач Марія Костянтинівна учениця 10 класу ліцею “Наукова зміна” м. Києва, вихованка Київської МАН з проєктом “Вплив використання навушників на стан здоров’я вух”
📌Хімія (CHEM)
Солодка Таїсія Андріївна учениця 11 класу Київського ліцею бізнесу, вихованка закладу позашкільної освіти «Київська Мала академія наук» з проєктом “Деструкція барвників та антибіотиків у воді”
Дипломи IV ступеня за категоріями:
📌Хімія (CHEM)
Антіпова Вероніка Євгенівна учениця 11 класу Українського медичного ліцею НМУ імені О. О. Богомольця м. Києва з проєктом “Вплив мікро- і наночастинок нітриду бору bn на фізико-механічні властивості поліепоксидних композитів”
Згідно з рішенням наукового журі конкурсу “Еко-Техно Україна 2022” можливість представляти Україну на Міжнародній науково-технічній виставці Regeneron ISEF-2022, що відбудеться з 7 по 13 травня 2022 року в м. Атланта (штат Джорджія, США) у дистанційному форматі виборола Смовж Софія Миколаївна учениця 11 класу Києво-Печерського ліцею № 171 “Лідер” Печерського району м. Києва, вихованка «Київська Мала академія наук» з проєктом “Синтез оптично активних диметилфосфіноїльних аналогів фотемустину”.
Вітаємо переможців
та їхніх вчителів!
💙💛🇺🇦

 

Офіційно за посиланням:
https://kman.org.ua/ua/novyny/ZhITTYa-PRODOVZhUETSYa
https://m.facebook.com/kyiv.man/photos/a.1608488929413043/2890216877906902/?type=3&source=44

 

Центр комунікації