Щиро вітаємо учнів 10-Г класу, які стали переможцями Всеукраїнської олімпіади «Всеосвіта Весна – 2022» з навчального предмету «Хімія».
Нагороджені дипломами переможців за І місце у Всеукраїнській олімпіаді «Всеосвіта Весна – 2022» та за креативне та критичне мислення, високий рівень теоретичних знань і практичних навичок, завзяття, наполегливість у досягненні поставлених цілей, упевненість у своїх силах, вміння нестандартно і самостійно вирішувати завдання з підвищеним рівнем складності, розуміння важливості безперервного особистого розвитку:
Геза Лев;
Курило Інга;
Микитенко Ольга;
Кокоріна Софія.
Нагороджена дипломом переможниці за ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді «Всеосвіта Весна – 2022» та за вмотивованість до навчання, творчий, креативний підхід у вирішенні пропонованих завдань, знання предмету, віру в себе, активну життєву позицію та старанність:
✓ Поплавець Олександра.
Нагороджені дипломами переможців за ІІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді «Всеосвіта Весна – 2022» та за вагомі досягнення у навчанні, ентузіазм, вміння вирішувати складні завдання, кмітливість, непереборне бажання рухатися вперед і досягати високих результатів:
✓ Драбок Алла;
✓ Стародубова Олександра.
Щиро вдячні всім учням, які взяли участь та гідно представили Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця у Всеукраїнській олімпіаді «Всеосвіта Весна – 2022» незважаючи на складні умови воєнного стану, а токож викладачку хімії доцентку Токменко Інну Ігорівну за підготовку учнівської молоді на високому рівні.