Ліцеісти беруть участь у нейроконкурсі -2022

Старшокласників Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця запросили взяти участь у Нейроконкурсі -2022.
Цьогоріч як національний етап, так і міжнародне змагання відбудуться онлайн.
Відбірковий етап Нейроконкурсу пройде в суботу 30 квітня 2022 року у форматі тесту на платформі Google Classroom.
Найкращі учасники будуть запрошені до фінального змагання, яке буде проведене в суботу 7 травня 2022 року.
Переможець фіналу зможе представляти Україну на міжнародному змаганні в липні цього року.
Формат фінального змагання може бути скоригованим відповідно до технічних можливостей.
Мова проведення фінального змагання – англійська.

Реєстрація на участь у конкурсі триватиме до
29 квітня 2022 року.
Для реєстрації потрібно заповнити форму за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7ck-jCuiW9E5R19M_3MumDFCYB6vayiOqeK-lZY2mdFkkbg/viewform

Довідково:
УКРАЇНСЬКИЙ НЕЙРОКОНКУРС 2022 відбудеться онлайн! Реєстрація триває, дедлайн 29 квітня, подробиці на цій сторінці.
Це змагання серед школярів у галузі знань з нейронаук. Він є офіційним регіональним етапом Міжнародого конкурсу International Brain Bee Competition, заснованого доктором Норбертом Мислінським з Університету Меріленд (США). Метою змагання є зацікавлення молоді у вивченні принципів організації і роботи головного мозку, основ формування психіки людини, причин виникнення головних неврологічних хвороб та шляхів їхньої корекції.
Конкурс заснований у 1998 році, а Україна долучилася до його організації у 2012 році. Наразі конкурс проводиться більш ніж у 50 країнах, а національні переможці 30 з них щороку змагаються на міжнародному рівні.
Офіційним гаслом конкурсу є Building Better Brains to Fight Brain Disorders
До участі запрошуються старшокласники усіх регіонів України!

Наступний Нейроконкурс відбудеться у 2022 році. Слідкуйте за новинами на нашій сторінці в мережі Facebook. Реєстрацію вже розпочато.

Дедлайн реєстрації – 14 березня, онлайн тест – 20 березня, інструкції надійдуть на зареєстровану електронну пошту.

ОРГАНІЗАЦІЯ ЗМАГАННЯ

Конкурс проходить в два етапи. Перший, відбірковий організований шляхом тестування через Інтернет. Зазвичай він відбувається у березні під час Всесвітнього тижня мозку. Завдання включають запитання про будову та функції головних складових нервової системи, причини та шляхи корекції поширених нервових хвороб, тощо. Приклади можна побачити на цій сторінці.
Переможці відбіркового туру запрошуються на фінал змагання, що проходить у провідному науково-дослідному центрі в галузі нейронаук – Інституті фізіології ім.О.О.Богомольця Національної академії наук України в Києві. Тут учні повинні продемонструвати не тільки теоретичні знання, а й ідентифікувати нервові структури на анатомічних та гістологічних препаратах. Фінал відбувається виключно англійською мовою. Визначений національний чемпіон зможе представити Україну на Міжнародному змаганні International Brain Bee.
У 2019 році воно відбулося в Кореї під час Конгресу Міжнародної організації вивчення мозку (IBRO),
де країну гідно представив випускник Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, студент Киівського національного університету імені Тараса Шевченка – Ігор АРЕФ‘ЄВ.
У 2021 році IBB відбулося онлайн, і в ньому брали участь чемпіони 2020 та 2021 років: Остап Шийка та Вікторія Виджак. Наші учасники показали високий результат, а Вікторія вперше за історію участі України виборола золоту медаль! Крім цього, журі відзначило її за найвищий результат у нейроанатомії та нейрогістології.
У 2022 році Міжнародне змагання відбудеться в рамках Форуму Федерації Європейських товариств нейронаук у Парижі.

Докладніше за посиланням:
http://brainbee.in.ua/