Ліцеістки – учасниці відбору освітнього проєкту «УРБАНІСТИКа»

З 2 до 30 вересня 2022 року триває відбір учасниць освітнього онлайн-курсу «Урбаністика», у межах якого будуть розроблені проєкти для відбудови зруйнованих українських міст.
У відборі беріть участь учениці 10-11-х класів Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
Протягом чотирьох місяців 50 дівчат здобудуть практичні та теоретичні знання із планування та розвитку міських територій.
Модуль міститиме тематичні зустрічі та відкриті лекції. За результатами курсу, журі визначить 10 найкращих ідей, які організатори передадуть на перевірку та якісне доопрацювання спеціалістам із містобудування та архітектури.
Це допоможе зробити містобудівні проєкти реалістичними та придатними для відтворення. Згодом напрацьовані матеріали запропонують на розгляд місцевим громадам, органам місцевого самоврядування, бізнесу, міжнародним фондам та організаціям, які інвестують у розвиток України.
Проєкт дозволить врахувати голоси дівчат та жінок у процесі планування сучасних міст та мотивуватиме молодь залишатися в Україні, аби докладати зусилля до відбудови держави.
Узяти участь можуть дівчата віком від 15 до 22 років, які успішно виконають відбіркове завдання, розміщене за посиланням.
Проєкт втілено громадською організацією «Stem is Fem» у межах програми «Мріємо та діємо», що впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) https://csr-ukraine.org/partners/usaid/,
за сприяння Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) https://www.irex.org/region/europe-eurasia/ukraine у партнерстві з програмою «Будуємо Україну разом» (БУР), Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародного республіканського інституту (IRI) та Zinc Network.

Докладніше за посиланням:
https://mon.gov.ua/ua/news/v-ukrayini-zapuskayut-kurs-z-urbanistiki-dlya-divchat
https://csr-ukraine.org/partners/usaid/

Центр комунікації