Ліцеістка Марина Цурпанова учасниця міжнародного форуму «Молодь і поступ біології 2021»

20 квітня 2021 року учениця ліцею Цурпанова Марина взяла участь у ХVІI Міжнародній науковій конференції студентів та аспірантів «Молодь і поступ біології», яку проводив Львівський національний університет імені Івана Франка.
Організували науковий форум біологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, Інститут біології та наук про землю Поморської академії в Слупську, Польща, та Українське товариство фізіологів рослин. Понад 200 дослідників з різних навчальних закладів України та Польщі надіслали свої напрацювання у сфері біофізики, фізіології людини і тварин, біомедицини, біохімії, молекулярної та клітинної біології, мікробіології, вірусології та імунології, ботаніки та інтродукції рослин, зоології, генетики та біотехнології, екології, фізіології рослин та освіти у біології та екології.
Наукова стаття Цурпанової Марини «Фітостимулююча й антибактеріальна дія нанокремнію на деякі голонасінні рослини» була опублікувана у розділі Екологія збірника наукових праць ХVІI Міжнародної наукової конференції студентів та аспірантів.