Ліцей зберігає позицію лідера серед переможців конкурсів-захистів Малої академіі наук України

Наукове учнівське товариство імені академіка А.П. Ромоданова Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця зберігає позиції лідерів за результатами конкурсів-захистів конкурсів Малої академіі наук України.

Докладніше за посиланням:
https://kman.org.ua/ua/Konkurs-akhist-2020-2021N

Це також наш внесок у Перемогу над ворогом!

Забезпечення високих результатів навчання і досвіду наукових досліджень для молодих українців є важливим завданням Ліцею на освітньому фронті.

№ з/п № з/п Відділення Секція ПІБ Заклад загальної середньої освіти Район Клас Місце Учасник ІІІ етапу
1 1 Українська філологія та мистецтвознавство Українська мова Берадзе Марія Іракліївна Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Шевченківський 10 1  
2 2 Українська філологія та мистецтвознавство Українська мова Ліпкан Софія Вячеславівна Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Шевченківський 10 1  
3 3 Українська філологія та мистецтвознавство Українська мова Мустафін Михайло Олексійович Київський ліцей бізнесу Шевченківський 11 1 учасник ІІІ етапу
4 4 Українська філологія та мистецтвознавство Українська мова Халаїм Роман Олесьович Гімназія НПУ імені М. П. Драгоманова Шевченківський 8 2  
5 5 Українська філологія та мистецтвознавство Українська література Інова Тетяна Ігорівна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 41 ім. З.К. Слюсаренка з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківський 9 2  
6 6 Українська філологія та мистецтвознавство Українська мова Шаповаленко Катерина Максимівна Гімназія № 172 «Нивки» Шевченківський 10 3  
7 7 Українська філологія та мистецтвознавство Фольклористика Фурманова Юлія Сергіївна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 41 ім. З.К. Слюсаренка з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківський 9 грамота  
8 1 Філософія та суспільствознавство Правознавство Венцковська Катерина Дмитрівна Центр творчості дітей та юнацтва «Шевченківець» Шевченківський 9 2  
9 2 Філософія та суспільствознавство Правознавство Вдовіченко Маргарита Костянтинівна Гімназія НПУ імені М. П. Драгоманова Шевченківський 10 2  
10 3 Філософія та суспільствознавство Правознавство Волосевич Катерина Олексіївна Гімназія НПУ імені М. П. Драгоманова Шевченківський 10 2  
11 4 Філософія та суспільствознавство Педагогіка Швець Андрій Михайлович Гімназія НПУ імені М. П. Драгоманова Шевченківський 10 2  
12 5 Філософія та суспільствознавство Педагогіка Ковальська Анастасія Сергіївна Коледж економіки, права та інформаційних технологій Університету «КРОК» Шевченківський 11 2 учасник ІІІ етапу
13 6 Філософія та суспільствознавство Педагогіка Бутенко Софія Сергіївна Київський ліцей бізнесу Шевченківський 8 3  
14 7 Філософія та суспільствознавство Правознавство Жалдак Анна Володимирівна Гімназія НПУ імені М. П. Драгоманова Шевченківський 9 3  
15 8 Філософія та суспільствознавство Теологія, релігієзнавство та історія релігії Махинько Поліна Віталіївна Центр творчості дітей та юнацтва «Шевченківець» Шевченківський 10 3  
16 9 Філософія та суспільствознавство Соціологія Абрамова Кіра Станіславівна Гімназія № 172 «Нивки» Шевченківський 9 грамота  
17 10 Філософія та суспільствознавство Теологія, релігієзнавство та історія релігії Паюк Владислав Андрійович Центр творчості дітей та юнацтва «Шевченківець» Шевченківський 11 грамота  
18 1 Суспільні комунікації Теорія медіа та журналістика Голданова Таїсія Вадимівна Приватне підприємство «Приватний загальноосвітній навчальний заклад гімназія «Престиж» Шевченківський 10 грамота  
19 1 Фізика та астрономія Експериментальна фізика Касянчук Марія Костянтинівна Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр освіти «Оптіма» Шевченківський 11 1 учасник ІІІ етапу
20 2 Фізика та астрономія Експериментальна фізика Чубарева Дарина Денисівна Школа І-ІІІ ступенів № 163 ім. М. Кирпоноса Шевченківський 9 грамота  
21 3 Фізика та астрономія Експериментальна фізика Войток Мирослава Семенівна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 49 з поглибленим вивченням французької мови Шевченківський 10 грамота  
22 1 Науки про Землю ГІС та ДЗЗ Карпенко Іван Олександрович Гімназія № 172 «Нивки» Шевченківський 10 1 учасник ІІІ етапу
23 2 Науки про Землю Географія та ландшафтознваство Любимова Владислава Євгенівна Гімназія № 172 «Нивки» Шевченківський 9 3  
24 3 Науки про Землю ГІС та ДЗЗ Антікова Аліна Анатоліївна Школа І-ІІІ ступенів № 163 ім. М. Кирпоноса Шевченківський 10 грамота  
25 1 Історія Історія України Мирончук Марія Анатоліївна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 49 з поглибленим вивченням французької мови Шевченківський 9 1  
26 2 Історія Історичне краєзнавство Шаравська Юлія Олександрівна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 49 з поглибленим вивченням французької мови Шевченківський 10 1 учасник ІІІ етапу
27 3 Історія Всесвітня історія Дейнеко Нікіта Володимирович Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр освіти «Оптіма» Шевченківський 11 1 учасник ІІІ етапу
28 4 Історія Всесвітня історія Бєлік Ольга Юріївна  Гімназія НПУ імені М. П. Драгоманова Шевченківський 10 3  
29 5 Історія Історія України Волосевич Катерина Олексіївна Гімназія НПУ імені М. П. Драгоманова Шевченківський 10 3  
30 6 Історія Історія України Шутка Владислав Вікторович Гімназія № 172 «Нивки» Шевченківський 10 3  
31 7 Історія Історія України Павлівський Денис Романович Гімназія НПУ імені М. П. Драгоманова Шевченківський 11 3  
32 8 Історія Історія України Герасимчук Дарина Вікторівна Гімназія НПУ імені М. П. Драгоманова Шевченківський 9 грамота  
33 9 Історія Історія України Дерюгiн Вiктор Вiкторович  Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 49 з поглибленим вивченням французької мови Шевченківський 9 грамота  
34 10 Історія Історія України Коваленко Євгеній Вікторович Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 49 з поглибленим вивченням французької мови Шевченківський 9 грамота  
35 11 Історія Історія України Ткаченко Ярослава Максимiвна  Гімназія № 48 Шевченківський 10 грамота  
36 1 Комп’ютерні науки Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми Оберемок Маргарита Сергіївна Гімназія № 48 Шевченківський 10 1  
37 2 Комп’ютерні науки Технології програмування Кузьменко Денис Максимович Школа І-ІІІ ступенів № 163 ім. М. Кирпоноса Шевченківський 8 3  
38 1 Екологія та аграрні науки Ветеринарія та зоотехнія Шпак Анастасія Володимирівна Спеціалізована школа I-III ступенів № 82 з поглибленим вивченням англійської мови ім. Т. Г. Шевченка Шевченківський 10 1 учасник ІІІ етапу
39 2 Екологія та аграрні науки Екологія Кочеткова-Бондаренко Софья Олександрівна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківський 10 1 учасник ІІІ етапу
40 3 Екологія та аграрні науки Агрономія Кіріакіді Костянтин Максимович Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Шевченківський 11 1 учасник ІІІ етапу
41 4 Екологія та аграрні науки Ботаніка Куць Валерія Євгеніївна Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Шевченківський 11 1 учасник ІІІ етапу
42 5 Екологія та аграрні науки Лісознавство Бова Тетяна Андріївна Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Шевченківський 11 1 учасник ІІІ етапу
43 6 Екологія та аграрні науки Ботаніка Руденко Марія Дмитрівна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківський 10 грамота  
44 7 Екологія та аграрні науки Ветеринарія та зоотехнія Іченська Амєлі Артурівна Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр освіти «Оптіма» Шевченківський 10 грамота  
45 1 Економіка Економічна теорія та історія економічної думки Пойденко Артем Сергійович Спеціалізована школа № 97 імені О.Теліги Шевченківський 11 1 учасник ІІІ етапу
46 2 Економіка Фінанси, грошовий обіг і кредит Котіна Валентина Іллівна Гімназія № 153 ім. О.С. Пушкіна Шевченківський 9 3  
47 1 Математика Математичне моделювання Чекайда Софія Антонівна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 139 з поглибленим вивченням математики Шевченківський 9 3  
48 2 Математика Математичне моделювання Нікітюк Марія Дмитрівна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 139 з поглибленим вивченням математики Шевченківський 10 грамота  
49 3 Математика Прикладна математика Комлик Анна Ігорівна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 139 з поглибленим вивченням математики Шевченківський 10 грамота  
50 1 Технічні науки Матеріалознавство Романенко Марія Володимирівна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківський 10 3  
51 2 Технічні науки Архітектура та дизайн Кононова Надія Ігорівна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 49 з поглибленим вивченням французької мови Шевченківський 10 грамота  
52 1 Хімія та біологія Психологія Хорішман Анна Володимирівна Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Шевченківський 10 1 учасник ІІІ етапу
53 2 Хімія та біологія Біологія людини Голод Валерія Сергіївна Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Шевченківський 10 2  
54 3 Хімія та біологія Валеологія  Жердєва Софія Сергіївна Школа І-ІІІ ступенів № 101 Шевченківський 10 2  
55 4 Хімія та біологія Медицина Грибова Катерина Максимівна Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Шевченківський 10 2  
56 5 Хімія та біологія Хімія Солодка Таїсія Андріївна Київський ліцей бізнесу Шевченківський 11 2  
57 6 Хімія та біологія Хімія Антіпова Вероніка Євгенівна Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Шевченківський 11 2  
58 7 Хімія та біологія Хімія Велікдан Ірина Вікторівна Центр творчості дітей та юнацтва «Шевченківець» Шевченківський 9 3  
59 8 Хімія та біологія Біологія людини Бондар Марина Михайлівна Школа І-ІІІ ступенів № 101 Шевченківський 10 3  
60 9 Хімія та біологія Медицина Кокоріна Софія Миколаївна Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Шевченківський 10 3  
61 10 Хімія та біологія Хімія Стахман Діана Анатоліївна Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Шевченківський 10 3  
62 11 Хімія та біологія Біологія людини Іванько Софія Сергіївна Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр освіти «Оптіма» Шевченківський 11 3  
63 12 Хімія та біологія Валеологія  Монтрезор Анастасія Олексіївна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 49 з поглибленим вивченням французької мови Шевченківський 8 грамота  
64 13 Хімія та біологія Хімія Рум’янцева Вероніка Олексіївна Центр творчості дітей та юнацтва «Шевченківець» Шевченківський 9 грамота  
65 14 Хімія та біологія Хімія Данилова Катерина Сергіївна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківський 9 грамота  
66 15 Хімія та біологія Медицина Курило Інга Вадамивіна Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Шевченківський 10 грамота  
67 16 Хімія та біологія Хімія Кравець Мирослава Романівна Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Шевченківський 10 грамота  
68 1 Іноземна філологія та зарубіжна література Французька мова Саркісян Софія Віталіївна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 49 з поглибленим вивченням французької мови Шевченківський 9 2  
69 2 Іноземна філологія та зарубіжна література Англійська мова Щербакова Олександра Демидівна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 24 ім.О. Білаша з поглибленим вивченням іноземних мов  Шевченківський 11 2  
70 3 Іноземна філологія та зарубіжна література Зарубіжна література Долінська Надія Віталіївна Гімназія № 48 Шевченківський 9 3  
71 4 Іноземна філологія та зарубіжна література Зарубіжна література Румановська Мілана Русланівна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 28 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківський 9 3  
72 5 Іноземна філологія та зарубіжна література Німецька мова Іщук Єва Сергіївна Гімназія НПУ імені М. П. Драгоманова Шевченківський 9 3  
73 6 Іноземна філологія та зарубіжна література Німецька мова Матвієць Катерина Валеріївна Гімназія НПУ імені М. П. Драгоманова Шевченківський 9 3  
74 7 Іноземна філологія та зарубіжна література Французька мова Шаравська Юлія Олександрівна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 49 з поглибленим вивченням французької мови Шевченківський 10 3  
75 8 Іноземна філологія та зарубіжна література Зарубіжна література Козубська Ксенія Віталіївна Гімназія № 48 Шевченківський 10 3  
76 9 Іноземна філологія та зарубіжна література Англійська мова Ролінська Ілона Анатоліївна Гімназія № 48 Шевченківський 10 3  
77 10 Іноземна філологія та зарубіжна література Англійська мова Фіклістова Діана Віталіївна Гімназія № 172 «Нивки» Шевченківський 10 3  
78 11 Іноземна філологія та зарубіжна література Англійська мова Наливайко Ірина Миколаївна Гімназія № 48 Шевченківський 10 3  
79 12 Іноземна філологія та зарубіжна література Французька мова Бєлікова Надія Віталіївна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 49 з поглибленим вивченням французької мови Шевченківський 9 грамота  
80 13 Іноземна філологія та зарубіжна література Французька мова Семеніхін Ілля Олегович Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 49 з поглибленим вивченням французької мови Шевченківський 10 грамота  
81 14 Іноземна філологія та зарубіжна література Англійська мова Козубська Ксенія Віталіївна Гімназія № 48 Шевченківський 10 грамота  
82 15 Іноземна філологія та зарубіжна література Англійська мова Журавська Вероніка Валеріївна Гімназія НПУ імені М. П. Драгоманова Шевченківський 9 конкурс відтерміновано  
83 16 Іноземна філологія та зарубіжна література Англійська мова Курцева Дарія Дмитрівна Гімназія НПУ імені М. П. Драгоманова Шевченківський 9 конкурс відтерміновано  
84 17 Іноземна філологія та зарубіжна література Англійська мова Покидайло Маргарита Марківна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківський 9 конкурс відтерміновано  
85 18 Іноземна філологія та зарубіжна література Англійська мова Сидоренко Марія Андріївна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківський 9 конкурс відтерміновано  
86 19 Іноземна філологія та зарубіжна література Англійська мова Тарасюк Матвій Анатолійович Гімназія № 48 Шевченківський 9 конкурс відтерміновано  

Довідково:
Національний центр «Мала академія наук України» – середовище для талановитих дітей. Унікальна освітня система забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни. Діяльність МАН спрямована на виявлення, розвиток і підтримку обдарованих, здібних до науки учнів.
Організація має 33 регіональних територіальних відділень, понад 300 позашкільних закладів різних типів визначено як базові в організації діяльності МАН. Науково-педагогічний склад МАН становить понад 6,5 тисяч педагогів, серед яких 1,5 тисяч – кандидатів наук, 300 – докторів наук. Структура наукових відділень МАН складається з 63 секцій, об’єднаних у 12 наукових відділень. Здебільшого учні МАН проводять науково-дослідницьку діяльність у галузях філології та мистецтвознавства (25%), хімії та біології, екології та аграрних наук (23%), історії та географії (20%). Щорічно зростає кількість дітей, залучених до наукової діяльності.
Нині учнями МАН є близько 300 тисяч обдарованих школярів з усієї України. Слухачами можуть стати усі охочі учні 6-11 класів. Учні – члени МАН є учасниками різноманітних обласних, всеукраїнських, міжнародних інтелектуальних конкурсів, турнірів, олімпіад і виявляють високий рівень підготовки та творчі здібності.
Визначним заходом МАН є щорічний Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН. У всіх етапах конкурсу-захисту беруть участь близько 100 000 школярів-старшокласників, з яких до фіналу виходять понад 1000 кращих. Серед інших заходів МАН – науково-технічна виставка-конкурс «Майбутнє України», інтерактивні конкурси «МАН-Юніор» і «МАН-Дослідник», Інтернет-турнір із природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація», хакатони, профільні школи, літературні марафони та багато іншого.
Два роки тому МАН започаткувала школу громадянської та волонтерської участі «Агенти змін», яка стала популярною серед українських підлітків. Старшокласники розробляють креативні соціальні проекти, спрямовані на розвиток своїх міст. Кілька разів на рік «агенти» приїжджають на очну сесію до Києва, де працюють з досвідченими тренерами і менторами, які допомагають підліткам реалізовувати свої ідеї. З 2006 року МАН нагороджує кращих учнів – переможців всеукраїнських олімпіад та конкурсу-захисту – стипендіями Президента України. За цей період відзнаку отримали більш як три тисячі обдарованих школярів і студентів.
Підходи роботи МАН з обдарованою молоддю визнані на міжнародному рівні. У жовтні 2017 року у Парижі на засіданні Виконавчої Ради Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури прийнято рішення про створення на базі МАН Центру ЮНЕСКО 2-ї категорії. Такий статус дозволяє підвищити якість роботи з творчими дітьми та надає широкі можливості для обміну досвідом. Крім того МАН отримає додаткове фінансування деяких проектів, захищеність з боку держави, розширить контакти між науковими центрами під егідою ЮНЕСКО.

Центр комунікації