Ліцей візьме участь у EDtalkUA з професором Ярославом Грицаком: викладання історії України

Історикині Украінського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця разом з учнями долучаються до онлайн-розмови про викладання й вивчення історії України в прямому ефірі з автором інтелектуальних бестселерів, професором Українського католицького університету Ярославом Грицаком.
Зустріч відбудеться онлайн 16 лютого о 19:00.
Захід пройде в рамках проєкту EDtalkUA – подкасту про освіту.
Гість прямого ефіру Ярослав Грицак – професор Українського католицького університету й почесний доктор Національного університету «Києво-Могилянська академія». Має досвід викладання в Гарвардському й Колумбійському університетах (США) й Центральноєвропейському університеті (Угорщина). Написав декілька книжок з історії України, зокрема суперпопулярні «Нариси історії України. Формування модерної української нації» та «Пророк у своїй вітчизні: Іван Франко і його спільнота». Лауреат українських і міжнародних премій: «Громадський діяч року», «За інтелектуальну відвагу», Премії Антона Ґінделі з культури та історії Центральної, Східної та Південної Європи.
Ведучі прямого ефіру: креативний директор сайту Освіта.ua Андрій Панченков і викладач Центру україністики Кембриджського університету Андрій Смицнюк.
Під час зустрічі ведучі та гість обговорять актуальні питання істооричної освіти, а саме:
сприяє чи шкодить шкільне й університетське викладання історії «подоланню минулого»?
як навчати молодь, аби «перетворити Україну з найбіднішої європейської країни на країну з пристойними стандартами життя»?
чи варто інтегрувати курси історії України та всесвітньої історії?
як має виглядати підручник з історії в модерній школі?
Розмова відбудеться у формі зустрічі на платформі Zoom і транслюватиметься на сторінці Освіта.ua у Facebook. Запис розмови буде доступний також на каналі Освіта.ua у YouTube.
Усі охочі також можуть зареєструватися для участі в розмові, щоб поставити свої запитання в режимі реального часу.

Докладніше за посиланням:
https://osvita.ua/news/85742/
Реєстрація:
https://cam-ac-uk.zoom.us/webinar/register/WN_mvxgvqKISwSeV02TES0lmA?fbclid=IwAR2XRftf1lPPTKxqpqtP5A71FFvCr_X3Ty2Pj46GYrOyOvdmIFkrFGnAyL0