Ліцей – учасник всеукраїнського СЕМІНАРу «МОТИВАЦІЙНІ СТРАТЕГІЇ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНИХ УРОКІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ»

4 травня 2022 року, у межах проєкту «Перемагаємо разом» відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «Мотиваційні стратегії для дистанційних уроків фізичної культури» від програми «Активні парки» та спортивних федерацій в якому взяли участь майстерки спорту України, вчительки-методистки Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця- Іванова С.В., Колеснік О.І., Руденко О.С.
Телеведучий і лідер руху «Джуніор» Олександр Педан поділився з учасниками власним досвідом. Практичні поради допоможуть вчителям комфортно почувати себе під час проведення онлайн-уроків.
Крім того, фахівці Комітету з фізичного виховання та спорту МОН презентували вчителям чат-бот з актуальною інформацією про фізичне виховання, фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи, новини та цікаві події. Вони також розповіли про умови участі у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході для школярів «Challenge in Active Park», який реалізується в межах програми Президента Володимира Зеленського «Здорова Україна».
Директор Всеукраїнського центру здоров’я населення «Спорт для всіх» Андрій Ребрина познайомив учасників семінару з особливостями використання онлайн-ресурсів «Активні парки» в освітньому процесі. Методичний супровід семінару забезпечили фахівці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
Докладніше за посиланням:
https://mon.gov.ua/ua/news/vidbuvsya-seminar-praktikum-motivacijni-strategiyi-dlya-distancijnih-urokiv-fizichnoyi-kulturi

Центр комунікації