Ліцей став партнером Онлайн інклюзивного фестивалю «Весняний зорепад 2021»

В ситуації карантину, коли не має можливості відвідувати заходи, коло спілкування дітей та молоді з інвалідністю звузилося до власної кімнати, зменшилися можливості комунікації з ровесниками, можливості самовираження та самореалізації, але, на жаль, збільшилися стресові ситуації.
В цьому випадку соціокультурні онлайн – заходи є вкрай необхідними, вони є дуже сучасними, важливими, як збоку психологічної, творчої, арт терапевтичної допомоги, так і з боку позашкільної, освітньої підтримки.
З січня 2021 року в Луганській області розпочато реалізацію програми «Надання комплексної освітньої та психолого-соціальної допомоги дітям та молоді з інвалідністю Луганської області в умовах пандемії COVID 19».
Метою проекту є всебічна психологічна, соціокультурна, освітня, інформаційна, консультаційна допомога дітям, молоді та їх родинам, які особливо вразливі під час карантину.
В рамках даного напрямку 18 та 31 березня 2021 року о 14:00 відбудеться Інклюзивний фестиваль творчості дітей та молоді #On-line Fest «Весняний зорепад – 2021».
Взяти участь у фестивалі зможуть діти та молодь з різних міст і селищ Луганської області: Кремінна, Попасна, Сєвєродонецьк, Сватово, Новопсков, Рубіжне, Лисичанськ, Біловодськ, Білокуракине, діти та молодь ВПО, гостями заходу стануть їх ровесники з різних областей України.
Свої таланти і здібності продемонстрували у вокальному, хореографічному, театральному, поетичному та інших жанрах, що є дуже важливим на шляху до їх самореалізації та адаптації в суспільстві. Учасники онлайн фестивалю, супроводжуючі гості і глядачі змогли зануритися в справжню атмосферу свята і творчості.
Всі юні митці заходу отримали дипломи та подарунки.
Захід відбудеться 18 та 31 березня (2 етапи).

Організатори заходу:
Громадська організація «Луганська обласна організація «Асоціація жінок, молоді, родин з інвалідністю Східного Донбасу – Схід”.

За всебічної підтримки:
Управління молоді та спорту Луганської ОДА, Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями.

Інформаційна підтримка на Всеукраїнському рівні:
Національна Асамблея інвалідів України;

Волонтерська, творча підтримка:
Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Методична підтримка:
Кафедра менеджменту освіти та права УМО НАПН України

Соціальні партнери в Луганській області:
Департамент освіти та науки ЛОДА;
ЛОВ Фонду соціального захисту людей з інвалідністю;
Кремінська обласна спеціальна школа

Проект «Надання комплексної освітньої та психолого-соціальної допомоги дітям та молоді з інвалідністю Луганської області в умовах пандемії COVID 19», виконується ГО ЛОО «АМІ-СХІД», реалізується за підтримки організації «Людина в біді» за фінансового сприяння Європейського Союзу.

Медичний ліцей університету Олександра Богомольця представив емоційні творчі номери Кладченко Євгеніі, Охріменко Злати, Сотник Ірини,  Дудкіноі Ксенії, Куц Валерії.

Спільнота Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О. О. Богомольця висловлює сердечну подяку Урядовій уповноваженій з прав осіб з інвалідністю Баранцовій Тетяні Вікторівні за величезну допомогу у реалізації проекту і залучення до нього майбутніх лікарів і провізорів.