Ліцей разом із столичними школами працює в штатному режимі

Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця разом із школами столиці краіни працює в штатному режимі. Усі відповідальні особи закладу отримали відповідні інструкції щодо безпеки здобувачів освіти і педагогічних працівників. Проведено додаткові інструктажі щодо дій у разі надзвичайних ситуацій, і послідовності дій у позаштатних ситуаціях, місць розташування укриттів та маршрутів руху до них.

Звертаючись до кожного члена Спільноти першого університетського медичного ліцею, просимо всіх Вас зберігати громадянську позицію, спокій та витримку, не піддаватися на сфабриковані, замовні інформаційні атаки, основна мета яких – розхитати єдність краіни, дискредитувати державні інститути, дестабілізувати внутрішню ситуацію, створити ефекти страху, розгубленості та паніки.

Закликаємо всіх Вас і членів Ваших родин використовувати офіційні джерела інформації – канали комунікації: Верховноі ради України, Уряду краіни, Офісу Президента України, РНБО, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України, КМДА.

Ми завжди поважали і захищали право кожної Людини на гідність, свободу, щастя і мир.

Ніхто і ніколи не зламає волю героїчного Народу України до Свободи і Незалежності, яка передається нам із покоління в покоління на генетичному рівні.

Слава Україні!
Героям Слава!

Центр комунікації