Ліцей готовий до Радіодиктанту національної єдності–2022

«Суспільне мовлення» запрошує всіх охочих долучитися до Радіодиктанту національної єдності–2022.
Метою радіодиктанту є не перевірка грамотності учасників всеукраїнського флешмобу, а об’єднання людей навколо України в усьому світі.
Цьогоріч «Суспільне мовлення» запропонувало усі можливі формати для участі в Радіодиктанті: трансляції на радіо, телеканалі та діджитал-платформах.
Зокрема, для того щоб написати радіодиктант, 9 листопада об 11:00 за київським часом необхідно увімкнути ту платформу, яка є для вас зручною:
Українське Радіо або Радіо Культура;
Телеканал Суспільне Культура;
діджитал-платформи Суспільного: фейсбук-сторінку Суспільного та ютуб-канали Українського Радіо та Суспільне Новини;
додатки suspilne.radio або Дія.
Наступного дня, 10 листопада буде оприлюднено текст диктанту, тому для того щоб ваш диктант перевірили фахівці, необхідно надіслати паперового листа за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.
Можна сфотографувати або відсканувати написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати його до 11:00 10 листопада на адресу rd@suspilne.media або через електронну форму для отримання робіт.
Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада 2022 року.
Просимо всіх учасників
зробити фото та відео того, як Ви пишете диктант чи готуєтеся до нього, та надіслати старостам класів із гештегом #radiodictantumlnmu.

Тримаємо освітній фронт!
Слава Україні!
Героям Слава!

Центр комунікації